واکنش مبهم ایکاردی به شایعه پیوستنش به رئال مادرید

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر به شایعه‌ای که درباره احتمال پیوستن وی به کهکشانی‌ها منتشر شده است، واکنش نشان داد.

، مائورو ایکاردی پس از بازی شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال اینتر برابر کالیاری که با پیروزی ۳ بر یک نراتزوری خاتمه یافت، به شایعه رفتنش از اینتر برای بازی در رئال مادرید پاسخ داد.

ایکاردی که دو گل از سه گل تیمش را مقابل کالیاری زد و شمار گل‌های خود در ۱۴ بازی این فصل اینتر در سری A را به ۱۵ تا افزایش داد درباره شایعه اخیر مبنی بر احتمال پرداخت شدن غرامت ۱۱۰ میلیون یورویی فسخ قراردادش با اینتر از سوی رئال مادید به شبکه مدیا ست‌ پرمیوم گفت: باشگاه درباره فسخ قرارداد صحبت می‌کند اما همه شما می‌دانید که من چه احساسی دارم. چیزی برای گفتن ندارم.

ایکاردی درباره بازی سخت تیمش در ساردینیا هم گفت: رویکرد تیم‌ ما در نیمه اول بازی کمی مشکل‌ساز شد اما گل من کمی از فشاری که از سمت کالیاری روی ما بود کاست. آنها واقعاً داشتند خوب بازی می‌کردند.

اینتر با پیروزی‌اش موقتاً به صدر جدول صعود کرد و حالا منتظر نتیجه بازی امروز ناپولی برابر اودینزه است.

مهاجم آرژانتینی نراتزوری ادامه داد: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و روی نتایج خودمان تمرکز داریم. سایر تیم ها می‌داند که ما هم هستیم و روی آنها فشار می‌آوریم. فعلاً می‌خواهیم از صدرنشینی‌مان لذت ببریم. در این یکی دو سال گذشته سخت تلاش و کارهای بزرگی انجام دادیم و حالا داریم نتیجه‌اش را می‌گیریم.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار