برای حضور در فینال گرندپری ۲۰۱۷

تیم ملی تکواندو چهارشنبه راهی ساحل عاج می‌شود

تیم ملی تکواندوی کشورمان برای حضور در فینال گرندپری ۲۰۱۷ روز چهارشنبه (۸ آذرماه) با ترکیبی چهار نفره راهی «آبیجان» ساحل عاج خواهد شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از ۱۱ آذرماه به مدت دو روز در آبیجان ساحل عاج برگزار می‌شود تا در نهایت مدال‌آوران چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان و چهار وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ گیلوگرم زنان مشخص و معرفی شوند.

تیم ملی تکواندوی کشورمان که از ششم آبان ماه تمرینات خود را برای شرکت در این رویداد در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده است با ترکیب آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم روز چهارشنبه (۸ آذرماه) راهی محل برگزاری مسابقات می‌شود.

براساس برنامه اعلامی از سوی فدراسیون جهانی، شنبه ۱۱ آذر ماه و در روز نخست این رقابت‌ها، پیکارهای اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در این روز به مصاف رقبای خود می‌روند.

یکشنبه  ۱۲ آذرماه و در روز پایانی نیز مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم زنان انجام می‌شود و ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی روی شیاپ چانگ می‌روند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به‌عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به‌عنوان مربی و مهرداد یوسفی به‌عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار