رضایت سیمئونه از شکسته شدن طلسم ناکامی‌ها در خانه لوانته

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید از اینکه طلسم گل نزدن مهاجمانش در پیروزی قاطع خارج از خانه برابر لوانته شکسته شد، خوشحال بود.

، تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته (شنبه) در سیزدهمین هفته از لالیگای اسپانیا میزبانش لوانته را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد که در این بازی دو مهاجم فرانسوی‌اش کوین گامیرو و آنتوان گریزمان هر کدام دو گل زدند و به این آمار ضعیف گلزنی‌شان در هفته‌های اخیر را بهبود بخشیدند.

روخی‌بلانکو در زمینی موفق به کسب این پیروزی قاطع شد که پیش از این با هدایت دیه‌گو سیمئونه هرگز موفق به فتح آن نشده بود و در این بازی تمام تاکتیک‌هایش نتیجه داد.

سیمئونه در کنفرانس خبری پایان بازی به خبرنگاران گفت: از عملکرد تیمم راضی‌ام چون در تمامی حوزه‌ها خوب کار کرد، دونده بود، فشار آورد و موقعیت‌های خوبی ساخت. مهاجمان‌‌مان هم در بهترین وضعیت قرار داشتند به خصوص گریزمان و گامیرو اما در همین حال آنخل کورئا و فرناندو تورس هم خوب کار کردند. بازیکنان ما خونسرد هستند و اعتمادبه‌نفس‌شان را دوباره به دست آورده‌اند. این پیرزوی ما را به وجد آورد و انرژی مثبتی برای حفظ روند پیشرفت‌مان داد.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در پاسخ به این سؤال که در تیم او چه چیزی تغییر کرد که برخلاف هفته‌های قبل، این هفته یک پیروزی قاطع به دست آورد، اظهار داشت: بازیکنان من به کار، سختکوشی و پیشرفت‌شان ادامه می‌دهند. آنها نمی‌خواهند درجا بزنند و به همین دلیل مدام به خودشان فشار می‌آورند تا بازی‌شان بهتر شود. من هم این روحیه و طرز تفکر آنها را دوست دارم و از آن به وجد می‌آیم.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که در بازی حساس امشب لالیگا میان بارسلونا و والنسیا در ورزشگاه مستایا، ترجیح می‌دهد که کدام تیم برنده باشد، عنوان کرد: ما باید ببریم و کاری هم به سایر تیم‌هایی که دور یا نزدیک‌مان هستند نداشته باشیم. هنوز هفته‌های فراوانی تا پایان فصل مانده است و تنها چیزی که الان برایم اهمیت دارد کسب پیروزی در استادیومی است تا به حال هرگز در آن نبرده بودم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار