مقابل کالیاری به زحمت افتادیم اما نشان دادیم قدرتمند هستیم

اسپالتی: کاندروا باید به حرف‌های ما گوش کند، نه آدم‌های بیرون از تیم

سرمربی اینتر از عملکرد شاگردان در شب کسب پیروزی خارج از خانه برابر کالیاری ابراز خرسندی کرد.

، تیم فوتبال اینتر با کسب پیروزی ۳ بر یک در خانه کالیاری، به صدر جدول رده‌بندی سری A صعود کرد. در دیداری که کالیاری فشار زیادی به نراتزوری می‌آورد، مائورو ایکاردی و مارسلو بروزوویچ دو بار برای آبی‌و‌مشکی‌پوشان گلزنی کردند.

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر پس از بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: نمایشی که ارائه کردیم، نشان دهنده قدرت ما بود چون بازی را با برخی مشکلات آغاز کردیم. ایکاردی خیلی زود ضربه خود و ۱۰ دقیقه نمی‌توانست به صورت عادی بدود. تلاش داشتیم پرس حریف را از کمی جلوتر آغاز کنیم اما کار گروهی را از یاد برده بودیم و فقط انفرادی حرکت می‌کردیم و کالیاری هم از این وضعیت استفاده کرد و همیشه توپ‌های سرگردان را زودتر از ما دریافت می‌کرد. در بازیسازی از خط دفاعی مشکلاتی داشتیم، چون کالیاری پرس را از خط حمله‌اش آغاز کرد و فشاری که می‌آورد آنقدر زیاد بود که خشونت‌آمیز شده بود. به محض آنکه یکی از بازیکنان ما صاحب توپ می‌شد، آنها با تمام قوا به سمت او حمله‌ور می‌شدند.

یکی از بهترین بازیکنان اینتر در شب کسب پیروزی برابر کالیاری، آنتونیو کاندروا بود که چندین بار سانترهای خطرناکی را روی دروازه حریف فرستاد و به انتقاداتی که در این چند وقت اخیر رسانه‌ها از او انجام داده بودند، پاسخ داد. اسپالتی درباره کاندروا هم عنوان کرد: او باید به چیزی که ما می‌گوییم گوش کند نه به چیزهایی که در بیرون از تیم گفته می‌شود. ما به توانایی‌های او ایمان داریم چون بازیکنی جسور و قوی است و درست زمانی که به نظر می‌رسد کاری از دستش ساخته نیست، سرنوشت‌ساز می‌شود. من از عملکرد او راضی‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار