خسروی‌وفا دوشغله می‌شود؟

رئیس کمیته ملی پارالمپیک ممکن است تا دو ماه دیگر جایگاه خود در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین را از دست بدهد.

خبرنگار ورزشی ، دوره چهار ساله حضور محمود خسروی‌وفا به عنوان رئیس کمیته ملی پارالمپیک و همچنین رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین روز ۱۶ بهمن ماه سال ۹۶ به پایان می‌رسد. بر همین اساس زمان ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون جانبازان نهایتاً تا روز سه‌شنبه هفته جاری اعلام خواهد شد تا روند انتخاباتی این فدراسیون آغاز شود. با این حال هنوز شرایط ثبت‌نام نامزدهای ریاست کمیته پارالمپیک و همچنین تاریخ دقیق برگزاری این دو انتخابات اعلام نشده است.

همان‌طور که گفته شد، خسروی‌وفا ریاست هر دو نهاد را بر عهده دارد، این در حالی است که به احتمال فراوان او باید از ریاست یکی از آنها کنار برود. اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک پس از انتزاع این نهاد از کمیته المپیک، مراحل پایانی مربوط به تایید خود را طی می‌کند.

در صورتی که تایید اساسنامه کمیته پارالمپیک تا زمان برگزاری انتخابات این کمیته نهایی شود، خسروی‌وفا رسماً به جمع افراد دوشغله خواهد پیوست و به همین دلیل باید عطای کار در فدراسیون جانبازان یا کمیته پارالمپیک را به لقایش ببخشد.

ریاست کمیته پارالمپیک پس از تایید اساسنامه، رسماً یک شغل محسوب می‌شود که این موضوع پس از قانون انتزاع مطرح شد.

با توجه به شرایط موجود، به نظر می‌رسد خسروی‌وفا تمایل بیشتری برای ادامه فعالیت در کمیته پارالمپیک دارد. به همین دلیل احتمالاً شاهد حضور یک فرد جدید روی صندلی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار