امیدوارم در جام جهانی بهترین قرعه نصیب ایران شود

چشمی: بدشانسی گریبان ما را گرفته و امیدوارم به پایان برسد

مدافع استقلال اعتقاد دارد بدشانسی گریبان این تیم را گرفته است.

خبرنگار ورزشی ، روزبه چشمی پس از پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: همه تیم‌ها مقابل ما عقب می‌کشند و این کار ما را سخت می‌کند. متأسفانه این فصل دچار بدشانسی می‌شویم.

وی افزود: مقابل مشکی‌پوشان اگر موقعیت‌های صد در صد ما گل می‌شد، باید ۲  بر صفر می‌بردیم. باید راهکاری پیدا کنیم تا به نتایج خوب و پیروزی‌های خود ادامه دهیم.

هافبک استقلال در مورد عملکرد نه چندان مطلوب مهاجمان استقلال تصریح کرد: هر بازیکنی در هر پستی می‌خواهد بهترین بازی خود را در زمین ارائه کند. مهاجمان تیم ما هم از جان مایه می‌گذارند و به خوبی موقعیت ایجاد می‌کنند، اما متأسفانه نمی‌توانند از این فرصت‌ها استفاده کنند. این فصل بدشانسی گریبان ما را گرفته است. جابر انصاری در این بازی ۴،۳ بار خود را در موقعیت گلزنی قرار داد که فرصت‌هایش گل نشد.

چشمی با گلایه دوباره از بدشانسی مهاجمان استقلال در استفاده از موقعیت‌های خود خاطرنشان کرد: جابر انصاری در بازی قبلی در دقیقه ۱ + ۹۰ خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما توپ به پای او نگرفت و گل نشد. بدشانسی از ابتدای فصل گریبان‌گیر ما شده و امیدوارم به پایان برسد. امیدوارم همانطور که مهاجمان ما در این بازی و نیز دیدار مقابل نفت گلزنی کردند، در دیدارهای آینده هم گل بزنند تا فشار از روی آنها برداشته شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد در پست دفاع بازی کند یا در پست هافبک دفاعی، گفت: در تمرینات یکی دو روز پیش، حتی در پست دروازه‌بان بازی کردم. تابع تصمیمات آقای شفر هستم و همانطور که در دیدار قبل هافبک بازی کردم، در این مسابقه هم مدافع بودم. برای من تفاوتی ندارد در چه پستی بازی کنم.

مدافع استقلال در پاسخ به این پرسش که دوست دارد تیم ملی ایران با چه تیم‌هایی در جام جهانی ۲۰۱۸ همگروه شود، اظهار داشت: این به شانس فوتبال ما بستگی دارد. برخی‌ها یکسری تیم‌ها را نام می‌برند و می‌گویند دوست داریم ایران با این تیم‌ها همگروه شود که کار درستی نیست. امیدوارم بهترین گروه نصیب ما شود و هم با تیم‌های خوبی همگروه شویم و هم بازی‌های خوبی در جام جهانی به نمایش بگذاریم. با تلاش کادر فنی تیم ملی و بازیکنان، می‌خواهیم قدمی به جلو برداریم و از گروه خود در این رقابت‌ها صعود کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار