در کارهای دفاعی باید خیلی قوی‌تر باشیم

مهاجرانی: دوست ندارم ایران با تیم‌های بزرگ و قوی هم‌گروه شود

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دوست ندارم در جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌های بزرگ و قوی هم‌گروه شویم.

حشمت مهاجرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ که ۱۰ آذر برگزار خواهد شد، گفت: همه ایرانی‌ها منتظر قرعه‌کشی هستند تا ببینند تیم ملی با چه تیم‌هایی هم‌گروه می‌شود. امیدوارم که ما هم با قرعه مناسبی روبه‌رو شویم تا بتوانیم به مرحله حذفی صعود کنیم. من دوست ندارم با تیم‌های قوی و بزرگ هم‌گروه شویم، چون در این صورت کارمان سخت‌تر خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط فعلی تیم ملی و بازی‌های دوستانه این تیم اظهار داشت: تیم ملی در بازی‌های دوستانه عملکرد خوبی داشت، اما نیاز به این داریم تا با تیم‌های قوی‌تر روبه‌رو شویم. البته فدراسیون فوتبال برای اینکه تیم ملی با تیم‌های مطرح بازی کند با مشکل مالی مواجه است. امیدوارم در نهایت با شرایط خوبی راهی جام جهانی شویم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه تصریح کرد: ما در جام جهانی کار سختی در پیش خواهیم داشت، اما حضور کی‌روش می‌تواند یک نکته مثبت برای تیم ملی باشد. به‌هرحال او می‌داند مقابل هر تیمی چگونه بازی کند. البته تیم ما در کارهای دفاعی باید خیلی قوی‌تر از این باشد، چون شرایط بازی‌های جام جهانی با مسابقات دیگر خیلی فرق می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار