رقابت‌های کبدی قهرمانی آسیا - گرگان

مقصودلو: دیدار با پاکستان سخت نیست و فینالیست می‌شویم

رئیس فدراسیون کبدی معتقد است دیدار با پاکستان در نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا سخت نخواهد بود و تیم ایران فینالیست خواهد شد.

محمدرضا مقصودلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص صعود تیم ملی کبدی کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان، اظهار داشت: در مرحله نیمه نهایی و برای صعود به فینال پاکستان را پیش‌رو داریم که این تیم حریف قدرتمندی برای ما نیست و کبدی این کشور مثل هند نیست. فردا در نیمه نهایی برابر پاکستان کار سختی نداریم و مطمئنا با برتری برابر این تیم فینالیست خواهیم بود.

وی در خصوص عملکرد تیم کبدی ایران در مرحله گروهی گفت: ملی‌پوشان ما هم در بخش زنان و هم مردان خوب بودند و طبق پیش‌بینی‌های ما عمل کردند و با نتایج درخشان راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

رئیس فدراسیون کبدی یادآور شد: بچه‌ها در هر بازی بهتر و آماده تر از قبل در میدان حاضر می‌شوند و امیدواریم قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن ایران کنیم و پرچم ایران را در خاک کشورمان به عنوان تیم قهرمان به اهتزاز در بیاوریم.

مقصودلو در پایان گفت: کادر فنی دیدار عصر امروز پاکستان و هند را از نزدیک می‌بینند و حریفان‌شان را آنالیز می‌کنند و نقاط قوت و ضعف هر دو تیم را شناسایی خواهند کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار