مالک باشگاه با این شرایط هزینه نمی‌کند

فراهانی: بازیکنان نفت انگیزه‌ای برای تمرین و بازی ندارند

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که بازیکنان این تیم از انگیزه کافی برای تمرین و حضور در میدان برخودار نیستند.

میلاد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شرایط فعلی نفت و مشکلات مدیریتی این باشگاه گفت: خواهش ما از مسئولان این است که تکلیف باشگاه نفت را مشخص کنند، چون واقعاً از این بلاتکلیفی و مشکلاتی که وجود دارد، خسته شده‌ایم. بازیکنان ما دوست دارند در آسیا بازی کنند، ولی شما می‌بینید که اوضاع تیم چگونه است.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران در ادامه افزود: از طرفی مالک باشگاه هم حاضر نیست با این شرایط هزینه کند، چون نمی‌شود که تیم را دو ماهه یا سه ماهه به او بدهند. به‌هرحال مالک باشگاه انتظار دارد که انتقال تیم به صورت قطعی صورت بگیرد.

وی در ادامه افزود: ما هر روز که از خواب بلند می‌شویم یک خبر جدید می‌شنویم. یک روز می‌گویند از آسیا حذف شدیم و یک روز می‌گویند مالک باشگاه عوض شده است. دراین شرایط کارمندان باشگاه و بازیکنان واقعاً وضعیت سختی را تحمل می‌کنند. ما واقعاً خسته شده‌ایم و دوست داریم بدانیم طرف حساب‌مان چه کسی است.

فراهانی در پایان تصریح کرد: بازیکنان از فصل قبل طلب دارند و امسال هم پولی نگرفته‌اند. ما پارسال زحمت کشیدیم و تیم را آسیایی کردیم. واقعاً حق تیم ماست که به آسیا برود و امیدوارم مسئولان هر چه زودتر ما را از بلاتکلیفی بیرون بیاورند.  بازیکنان نفت در حال حاضر انگیزه‌ای برای تمرین و بازی ندارند و این برای تیم ما خیلی بد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار