حاشیه دیدار پارس جنوبی - پرسپولیس

تشویق سرمربی پارس جنوبی توسط پرسپولیسی‌ها؛ بیرانوند هم تشویق شد

هواداران تیم پرسپولیس به تشویق سرمربی پارس جنوبی پرداختند.

خبرنگار ورزشی ، در فاصله ۱۰ دقیقه مانده به آغاز بازی پارس جنوبی و پرسپولیس همچنان تماشاگران سعی دارند وارد ورزشگاه شوند اما مأموران نیروی انتظامی به دلیل پر بودن ورزشگاه این اجازه را به آنها نمی‌دهند.

*بازار بلیت فروشی آغاز بازی داغ داغ بود و برخی تماشاگران معتقد بودند یک عده بلیت‌ها را با قیمت ۵۰ هزار تومان به آنها می‌فروختند.

*تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس نتوانستند وارد ورزشگاه شوند و راهی منازل خود شدند. نکته قابل توجه اینکه لیدرهای پرسپولیس به آنها دلداری می‌دادند.

*پس از اینکه جایگاه هواداران پرسپولیس در ۶ ساعت مانده به شروع بازی تکمیل شد، سایر هواداران سرخپوش قصد داشتند تا در بخش‌هایی که به هواداران پارس جنوبی تعلق دارد بنشینند که با واکنش هواداران پارس جنوبی مواجه شدند. آنها با ناظر مسابقه هم در این باره صحبت کردند و سرخپوشان هم از قسمت تماشاگران پارس برخاستند.

*پیش از شروع مسابقه، از ۷ مسئول شهرستان جم تجلیل شد و به آنها قرآن و لوح تندیس داده شد. روی لوح تندیس، تصویری از تیم‌های پرسپولیس و پارس حک شده بود.

*در بین هواداران پرتعداد تیم میزبان تماشاگر پرسپولیسی هم دیده می‌شود. تیم دوم محبوب برخی از تماشاگران جمی، پرسپولیس است.

*تماشاگران پرسپولیس با دیدن مهدی تارتار او را به شدت تشویق کردند.

*قبل از آغاز بازی افراد متفرقه زیادی در کنار زمین دیده می‌شدند که سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ سعی در خلوت کردن اطراف زمین داشت.

*توپ جمع‌کن‌ها و افراد غیرمسئول زیادی در کنار زمین خواهان گرفتن عکس سلفی با برانکو ایوانکوویچ بودند.

*تماشاگران پرسپولیس علیرضا بیرانوند را مورد تشویق قرار دادند و این دروازه‌بان نیز به احساسات آنها پاسخ داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار