می‌توانستیم استقلال را در هفته دوم یا سوم محروم کنیم

عبداللهی: بهتر است هواداران استقلال دست از تخلف بردارند

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:‌ می‌توانستیم تیم استقلال را در هفته دوم یا سوم محروم کنیم، ولی به جریمه نقدی بسنده کردیم.

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره ناراحتی هواداران استقلال در صفحات مجازی مبنی بر اینکه کمیته انضباطی در یکی دو سال اخیر بی‌جهت آنها را از بازی‌های خانگی محروم کرده است، گفت: این موضوع تصور غلطی است و اگر ناراحت هستند، بهتر است دست از تخلف بردارند. کمیته انضباطی براساس گزارش داور و مقامات رسمی رأی خود را می‌دهد.

وی افزود: تخلفات استقلال از هفت مرتبه گذشته و به بار هشتم رسیده بود. ما می‌توانستیم در هفته دوم یا سوم هم این تیم را محروم کنیم، ولی به جریمه نقدی بسنده کردیم. از هواداران اصیل تیم‌ها می‌خواهیم دست از رفتارهای این‌چنینی بردارند. فکر می‌کنید ما در کمیته انضباطی بیکار هستیم؟ از خدا می‌خواهیم که بیکار باشیم و کاری نداشته باشیم. باشگاه‌های دیگری هم محروم شده‌اند، مثل سپاهان که شرایط مشابه استقلال را داشت و یک جلسه از حضور تماشاگرانش محروم شده است.

بیشتر بخوانید: نوری: نمی‌دانم مشکل کمیته انضباطی و داوران با استقلال چیست

محمد نوری عضو کمیته فنی استقلال در گفت‌گو با تسنیم گفته بود که کمیته انضباطی نمی‌گذارد که استقلال نتیجه بگیرد که عبداللهی در واکنش به این صحبت‌ها گفت: منطقی است که ناکامی تیم‌شان را گردن کمیته انضباطی بیاندازند؟ ما هم قبول داریم فوتبال بدون تماشاگر مفهومی ندارد، اما اگر تخلفات از حد مجاز بگذرد، چه کاری باید انجام بدهیم؟!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار