مقابل پیکان انتحاری بازی کردیم

کعبی: تا به امروز مالک باشگاه استقلال خوزستان را ندیده‌ام

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد، تیمش در مصاف با پیکان انتحاری بازی کرده است.

عقیل کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پیروزی تیمش برابر پیکان اظهار داشت: واقعاً بازی سختی بود و ما در این مسابقه محکوم به برد بودیم، به همین دلیل انتحاری بازی کردیم. خدا را شکر که سه امتیاز مهم گرفتیم تا بتوانیم به آینده امیدوارتر باشیم و در ضمن خودمان را در جدول بالا کشیدیم.

وی با ابراز خرسندی از حل مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: چند روز پیش آقای ویسی به ما گفت که آقای موسوی مسئولیت اداره باشگاه را بر عهده گرفته است، ولی من تا به امروز مالک باشگاه را ندیده‌ام و او حتی در بازی برابر پیکان هم حاضر نشد. من امیدوارم با مشخص شدن وضعیت مدیریتی باشگاه، مشکلات مالی هم برطرف شود تا بازیکنان مثل گذشته دغدغه نداشته باشند.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که امسال تیمش دنبال چه جایگاهی در جدول است، گفت: از حالا چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی ما تلاش می‌کنیم تا در نیمه بالای جدول باشیم. استقلال خوزستان امسال تغییرات زیادی داشته و ما نیاز به زمان داریم تا به صورت کامل هماهنگ شویم. از طرفی امیدوارم که در نیم‌فصل دوم هم تقویت شویم و شرایط بهتری داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار