هنوز اسامی بازیکنان کمکی ما مشخص نشده است

خلیفه: قطعاً با داشتن زمان بیشتر تمرین با آمادگی بهتری در مسابقات جام جهانی حضور پیدا می‌کردیم

سرمربی تیم تکواندوی دانشگاه آزاد گفت: قطعاً در صورت داشتن زمان بیشتر برای تمرین با شرایط و آمادگی بهتری در مسابقات جام جهانی حضور پیدا می‌کردیم، اما با وجود این شرایط نیز چاره‌ای نداریم.

سیدنعمت خلیفه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم تکواندوی دانشگاه آزاد اظهار داشت: شرایط تیم در حال حاضر خوب است، اما به دلیل حضورمان در مسابقات جام جهانی فعلاً قرار نیست در لیگ برتر تکواندو به میدان برویم. در هفته ابتدایی لیگ برتر نیز به دلیل حضور برخی بازیکنان‌مان در اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه گرند اسلم به میدان نرفتیم و قرار است در بازگشت از مسابقات جام جهانی دیدارهای عقب‌افتاده خود را برگزار کنیم.

وی در مورد روند تمرینات تیم دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: هنوز به طور کامل و با حضور تمامی نفرات تمرینات خود را آغاز نکرده‌ایم و دلیل آن نیز حضور برخی نفرات‌مان در مسابقات کسب سهمیه گرند اسلم در چین است. البته بازیکنانی که در این مسابقات حضور نداشتند در حال تمرین هستند و قرار است ملی‌پوشان ما نیز صبح فردا (یکشنبه) به تهران بازگردند. بعد از اضافه شدن این نفرات نیز چند روز بیشتر زمان برای تمرین نداریم و پنجشنبه هفته جاری به ساحل عاج اعزام خواهیم شد.

سرمربی تیم تکواندوی دانشگاه آزاد در خصوص آمادگی بازیکنان این تیم برای حضور در رویداد جام جهانی تصریح کرد: بچه‌هایی که در اردوی تیم ملی حضور دارند از آمادگی لازم برخوردار هستند و فقط باید شرایط آنها حفظ شود. البته نباید فراموش کرد نوع تمرینات و هماهنگی بازیکنان برای حضور در مسابقات جام جهانی متفاوت است و کمبود زمان برای تمرین در  عملکرد ما بی‌تأثیر نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: با نقره صفری، تعداد سهمیه‌های تکواندوی ایران به ۷ رسید

خلیفه تأکید کرد: قطعاً در صورت داشتن زمان بیشتر برای تمرین با شرایط و آمادگی بهتری در مسابقات حضور پیدا می‌کردیم، اما با وجود این شرایط نیز چاره‌ای نداریم و مجبور هستیم در زمان اندک به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم.

وی در خصوص اضافه شدن بازیکن کمکی به ترکیب تیم دانشگاه آزاد گفت: قطعاً از حضور بازیکنان کمکی با توجه به مجموع اوزان و رقبای خود استفاده خواهیم کرد، اما هنوز اسامی این بازیکنان مشخص نیست و منتظر هستیم با بازگشت تیم ملی از چین بررسی لازم را انجام بدهیم. البته اسامی تعدادی بازیکنان را اعلام کرده‌ام، اما باید ببینیم کدامیک از این نفرات شرایط همراهی ما را دارند.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص هدف این تیم در مسابقات جام‌جهانی تصریح کرد: قطعاً هر تیمی در هر رویدادی حضور پیدا می‌کند دوست دارد به قهرمانی برسد، اما همیشه گفته‌ام باید تلاش خود را انجام بدهیم تا برکت آن را حضرت حق بدهد. امیدوارم در مسابقات جام جهانی نیز مثل همیشه لطف خدا شامل حال ما شود و بهترین حکمت و تقدیر برای ما رقم بخورد.

خلیفه در پایان با تکذیب انتشار مصاحبه از او با در برخی شبکه‌های اجتماعی، خاطر نشان کرد: در یک ماه اخیر با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نداشتم و مصاحبه منتسب به من با خبرگزاری را نیز تکذیب می‌کنم. همان‌طور که نیز مصاحبه‌ای از من منتشر نکرده است و این موضع شیطنت برخی دوستان بوده است.

بیشتر بخوانید: خلیفه: در جام‌جهانی، تیم دانشگاه آزاد نیستیم، نماینده تکواندو ایرانیم

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار