حذف نفت افتخار نیست،‌ سرشکستگی است

درخشان: تیم ما مشکلات زیادی دارد، اما داوران آن را بیشتر می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتقاد از قضاوت داوران در دیدارهای این تیم گفت: نفت مشکلاتی زیادی دارد،‌ اما داوران با قضاوت‌هایشان این مشکلات را بیشتر می‌کنند.

حمید درخشان درباره دیدار روز گذشته تیمش مقابل پدیده خراسان گفت: روی ۳ ضد حمله اسیر حریف شدیم و ۳ گل دریافت کردیم، داور هم گل سالم ما را مردود اعلام کرد. در چند بازی گذشته داوران به ما کم لطفی کردند. در دیدار مقابل پرسپولیس و صنعت نفت هم همین اتفاق افتاد. تیم ما مشکلات فراوانی دارد اما داوران هم این مشکلات را بیشتر می‌کنند.

وی ادامه داد: در رسانه‌ها هم هر روز یک مطلب در مورد تیم ما می‌نویسند و این وضعیت ما را بدتر می‌کند. فکر می‌کنم برخی از دوستان علاقه دارند مصاحبه  و اعلام کنند تیم نفت از آسیا حذف شده، اما هنوز هیچ نامه‌ای از سوی AFC در این خصوص داده نشده است. همین خبرهایی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود شرایط تیم ما را بدتر می‌کند. ما به سختی بازیکنانمان را آماده بازی می‌کنیم. مشکلات مالی از یک طرف و مشکلات روحی و روانی از طرف دیگر. باید هر روز به بازیکنانمان توضیح دهیم که هنوز از آسیا حذف نشده‌ایم و چیزی مشخص نیست. 

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: بر چه اساسی می‌گویند تیم ما حذف شده است؟ چرا تیم ما را به هم می‌ریزید؟ این مسئله تبدیل به یک معضل برای ما شده است. از یک طرف مشکلات مالی و از طرف دیگر مشکلاتی که داوران ایجاد می‌کنند. ما شده‌ایم گوشت قربانی.

درخشان که با رادیو تهران صحبت می‌کرد، درباره اینکه تیم‌های دیگر مانند استقلال و پرسپولیس هم بدهی‌های زیادی در آسیا دارند، اما هیچ بحثی مبنی بر حذف این تیم‌ها و جود ندارد گفت: من هم از این موضوع تعجب می‌کنم سایر تیم‌ها بدهی‌های وحشتناکی دارند، اما اعلام می‌کنند نفت حذف شده است. اگر نفت حذف شود برای ما افتخار نیست، سرشکستگی است. همه باید کمک کنیم تا این مشکلات برطرف شود و این تیم بتواند در آسیا شرکت کند. باید دست به دست هم بدهیم و نماینده خوبی برای کشور باشیم. من قول می‌دهم در دور برگشت مسابقات لیگ برتر نفت را بسیار متفاوت خواهید دید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار