مسئولیت ورزشگاه یادگار امام (ره) با شرکت توسعه است

ششگلانی: آقایان بگویند سیستم پر هزینه‌شان در ورزشگاه یادگار امام (ره) جواب نداده است

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی می‌گوید، افرادی که مسئول نصب هیتینگ ورزشگاه یادگار امام (ره) بودند، جواب درستی در مورد اتفاقات دیدار تراکتورسازی - سپیدرود نمی‌دهند.

جواد ششگلانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره انتقادات مطرح شده در مورد ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، اظهار داشت: یا آن مقطع نفراتی را که مسئول این کار بودند، بد توجیه کردند و یا اینها کارشناس نیستند. در آن زمان که چمن ورزشگاه در حال تعویض بود، مطرح شد که ما دیگر مشکلی از بابت چمن، مخصوصاً در فصل سرما نخواهیم داشت. آنهایی هم که مسئول این کار بودند، افکار عمومی را به این سمت بردند.

وی افزود: مسئولان آن شرکتی که هیتینگ را نصب می‌کردند، خودشان آمدند و در این خصوص توضیح دادند، اما الان احساس می‌کنیم که حتماً باید روی این موضوع کارشناسی صورت بگیرد. باید با مسئولان اداره ورزش و افرادی که اتفاقات دیروز را توجیه می‌کنند، جلسه‌ای بگذاریم و دلیل این اتفاقات را جویا شویم. الان این همه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هزینه شده، اما فرقی نکرده است. ما از صبح امروز (شنبه) پیگیر قضیه شدیم که مطالب را از کارشناسان بگیریم و افکار عمومی را روشن کنیم. در خصوص وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) نه اداره ورزش متخصص است و نه هیئت فوتبال می‌تواند وارد شود. شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باید در این زمینه توضیح بدهد.

بیشتر بخوانید:

سیستم هیتینگ جواب نداد و تبریزی‌ها با جارو به جان چمن افتادند!

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی در واکنش به این موضوع که شرکت توسعه می‌گوید «ورزشگاه را تحویل اداره ورزش آذربایجان شرقی داده است»، تصریح کرد: آقایان بگویند اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی مسئول است که این برف‌ها را آب کند، نه دستگاه‌هایی که ما در آنجا نصب کردیم! من صبح امروز به نماینده شرکت توسعه زنگ زدم، اما جوابی که به من دادند، این است که این دستگاه و تجهیزات برای آب کردن برف نیست و برای نگهداری چمن است. من الان دنبال کارشناسی هستم که بگوید این حرف درست نیست. شاید اینها متخصص نیستند، اما کاش حداقل مقابل افکار عمومی پاسخگو باشند. الان همه تقصیرها را گردن آقای نظمی می‌اندازند، اما او چه‌کار کند؟ این مسئولیت با شرکت توسعه است.

ششگلانی ادامه داد: من از نماینده شرکت توسعه پرسیدم، اما به من گفتند هیتینگ در هیچ مجای دنیا برف را در برودت هوا آب نمی‌کند، این حرف آقایان است. من الان قصد دارم با کارشناسانی این موضوع را مطرح کنم که ببینم فرمایش این آقا درست است یا خیر. الان افکار عمومی تصور می‌کند که اداره ورزش مسئول است، آنها چه‌کار کنند؟ آقایان یا بیایند و اعلام کنند که تأسیساتی که با آن همه هزینه به‌کار بستیم، جواب نداده یا افکار عمومی را روشن کنند که سیستم هیتینگ برای آب کردن برف نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار