وقتی رضاییان سر فروزان را برید(عکس)

پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین دیدارهای فصل خود امروز در هفته سیزدهم میهمان پارس‌جنوبی در جم است و دو تیم بالای جدول نبرد صدرنشین‌ها را برگزار می‌کنند.

به گزارش "توپ" ،  یکی از تقابل‌های زیبای این دیدار، حضور محسن فروزان مقابل پرسپولیس است، دروازه‌بانی‌ که همیشه از تعصب به استقلال صحبت می‌کند و طبق گفته خودش همیشه بیشترین انگیزه را در دیدار با سرخپوشان پایتخت داشته است. نمونه‌اش دیدار پرسپولیس - راه‌آهن در هفته سی‌ام فصل پانزدهم بود که سرخپوشان به برد پرگل برای قهرمانی نیاز داشتند و با وجود قطعی بودن سقوط راه‌آهن، فروزان تلاش زیادی در بازی داشت تا مانع قهرمانی سرخپوشان شود.

 

یکی از تقابل‌های فروزان با پرسپولیس مربوط به فصل گذشته و زمانی است که او با صبای قم در لیگ برتر حضور داشت. بازی دور برگشت دو تیم در حالی که تا دقیقه ۷۳ بدون گل مساوی در جریان بود و تلاش‌های محسن فروزان تا آن لحظه از بازی مانع از فروپاشی دروازه تیمش شده بود، کرنر ارسالی محسن مسلمان از سمت چپ روی دروازه صبا توسط حنیف عمران‌زاده به اشتباه وارد دروازه این تیم شد تا کار یک بر صفر به سود پرسپولیس پیش برود.

 

 

ده دقیقه بعد یک خطای پنالتی به سود پرسپولیس شد و رامین رضاییان پشت توپ قرار گرفت. او که در طول بازی کری‌خوانی زیادی با فروزان داشت، ضربه خود را به صورت چیپ وارد دروازه کرد تا به نوعی برنده این نبرد دو نفره باشد. او بعد از این گل با دست زیر گردن اش را نشان داد تا به همه بگوید سر فروزان را بریده است! 


در تقابل این هفته فروزان و پارس جم با پرسپولیس، جای رامین رضاییان خالی است. جایی که اینبار فروزان نه در یک تیم انتهای جدولی، که به عنوان نزدیک‌ترین رقیب پرسپولیس در بالای جدول به مصاف سرخپوشان می‌رود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار