شماتیک احتمالی استقلال مقابل گسترش‌فولاد؛ همه هستند جز یکی

وبسایت رسمی توپ - محرومیت همه استقلالی‌ها برای بازی فردا به اتمام رسیده به جز هواداران تیم. حالا این تیم با بازگشت سه ستاره اصلی‌اش، امیدوار به شکست تیم فیروز کریمی است.  

به گزارش وبسایت توپ، دربی ۸۵ بیشتر برای استقلال تلفات داشت تا تیم مقابل. استقلال هم بازی را باخت و هم چند مصدوم و محروم به جای گذاشت. داریوش شجاعیان و میلاد زکی‌پور به دلیل رفتار غیرورزشی از بازی با سیاه‌جامگان محروم شدند. با پایان یک جلسه محرومیت، حالا این دو بازیکن به ترکیب اصلی برمی‌گردند. فرشید باقری هم که در دربی ۳ کارته شده بود، غیبت در دیدار بعد از دربی را سپری کرد تا شرایط حضور مقابل گسترش‌فولاد را داشته باشد. حالا استقلال در بازی فردا فقط یک محروم دارد که شاید مهم‌ترین‌اش هم باشد. استقلال برای بازی مقابل گسترش‌فولاد از حضور هوادار محروم شده است. دو مصدوم هم دارند که یکی پژمان منتظری است که هفته‌هاست در دیدارهای استقلال حضور ندارد. و دیگری هم وریا غفوری است که دومین بازی بعد از دربی را هم از دست داد.

فرشید باقری:

از زمانی که شفر آمده، فرشید در بیشتر بازی‌ها حضور داشت. از نگاه نمرات سایت نود، فرشید باقری بهترین بازیکن این فصل استقلال هم هست. باقری که به دلیل سه کارته شدن بازی با سیاه‌جامگان را از دست داده بود، احتمالا از بازی فردا به ترکیب فیکس استقلال برمی‌گردد.

میلاد زکی‌پور:

شفر اعتقاد ویژه‌ای به دفاع ۲۱ ساله استقلال دارد. او به زکی‌پور در همه بازی‌های لیگ و جام حذفی استقلال بازی داده است. فقط دیدار هفته قبل که به خاطر شیطنت‌اش در دربی، محروم شده بود را بازی نکرد و امید نورافکن جانشین او شد. ولی با پایان یک جلسه محرومیت، زکی‌پور به دفاع چپ تیم برمی‌گردد. 

داریوش شجاعیان:

داریوش در این فصل هم گل زد و هم پاس گل داد. اتفاقی که باعث شده سرمربی آلمانی هم روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کند. ولی شجاعیان به خاطر حرکت ناشایست در دربی، از یک بازی محروم شد. داریوش شجاعیان دیگر محروم استقلال مقابل سیاه‌جمگان بود که با پشت سر گذاشتن این بازی، حالا دوباره به ترکیب تیم برمی‌گردد. 

ترکیب احتمالی استقلال مقابل گسترش‌فولاد

ترکیب احتمالی استقلال

برای مشاهده شماتیک احتمالی پرسپولیس اینجا کلیک کنید. 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار