شماتیک احتمالی پرسپولیس مقابل پارس؛ بازگشت ۳ستاره

وبسایت رسمی توپ - سه غایب پرسپولیس در بازی قبل، از فردا به لیگ برمی‌گردند.

به گزارش وبسایت توپ، دربی ۸۵ برای پرسپولیس چند محروم و مصدوم به جای گذاشت. شجاع‌خلیل‌زاده محروم شد. شجاع در برابر پدیده محرومیت‌اش را سپری کرد. دفاع راست‌های دو تیم هم مصدوم شدند و یک بازی را از دست دادند. با این تفاوت که حسین ماهینی به این بازی می‌رسد ولی وریا همچنان باید از سکوها بازی را دنبال کند. از سوی دیگر با مصدومیت بشار رسن یک بار دیگر نوبت به بازی محسن مسلمان می‌رسد و در ترکیب فیکس پرسپولیس قرار می‌گیرد. اوضاع فرشاد احمدزاده هم بهتر شده است و این بازیکن در لیست هجده نفره تیم حضور دارد هر چند که احتمالا در ترکیب فیکس قرار نخواهد گرفت.

شجاع خلیل‌زاده

«پسرِ برانکو» لقبی است که روی شجاع گذاشته‌اند. خلیل‌زاده بازیکن محبوب برانکوست که با وجود چند اشتباه فردی، همچنان مورد اعتماد برانکوست. شجاع هم محرومیت پس از دربی‌اش را سپری کرد و در جم به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد. 

محسن مسلمان

مهندس پرسپولیس مدتی روی دور بدشانسی بود. هم برانکو کمتر از او استفاده می‌کرد و هم بشار رسن نمایشی داشت که حمایت سکوها را برای خود کرد. ولی یک مصدومیت از بشار، این فرصت را به مسلمان داد که دوباره به ترکیب فیکس برگردد. ۹۰ دقیقه طلایی برای بازپس‌گیری جایگاه قبلی.

حسین ماهینی

برای بازی با پدیده برانکو روی سلامت کاپیتان دوم تیم‌اش ریسک نکرد و ماهینی را روی نیمکت نشاند. ولی حالا ماهینی در استان زادگاهش به لیگ برمی‌گردد و مقابل پارس‌جنوبی‌جم بازی می‌کند. 

ترکیب احتمالی پرسپولیس

ترکیب احتمالی پرسپولیس

برای مشاهده شماتیک احتمالی استقلال اینجا کلیک کنید. 

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار