با مرزبان از این شرایط سخت بیرون می‌آییم

کرمی: مهم‌ترین هدفم دعوت به تیم ملی است

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان تأکید کرد که این تیم در هفته‌های آینده از این شرایط سخت بیرون خواهد آمد و رتبه‌اش در جدول بهتر خواهد شد.

محمدرضا کرمی، دروازه‌بان مشکی‌پوشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی , درباره تساوی تیمش برابر استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: من معتقدم هر دو تیم بازی خوبی داشتند و می‌توانستند به گل برسند. هم ما و هم استقلال موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم و در مجموع فکر می‌کنم که تساوی عادلانه بود.

وی راجع به عملکردش در این مسابقه و اینکه دروازه‌اش را برابر استقلال بسته نگه داشت، گفت: این لطف خدا و کمک بچه‌ها بود که دروازه ما بسته ماند. من امیدوارم که در بازی‌های آینده اگر به میدان رفتم نمایش تأثیرگذاری در خط دروازه تیمم داشته باشم و جواب اعتماد کادر فنی را بدهم.

کرمی در پاسخ به این پرسش که مهم‌ترین هدفش در لیگ برتر چیست، تصریح کرد: مهم‌ترین هدف من این است که به تیم ملی ایران برسم و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهم کرد. امیدوارم که بتوانم بازی‌های خوبی برای تیمم انجام دهم و به هدف‌هایی که در فوتبال دارم، برسم.

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان با اشاره به وضعیتی که این تیم در جدول رده‌بندی دارد، خاطر نشان کرد: این درست است که الان در پایین جدول هستیم، اما اطمینان دارم که با تفکرات مرزبان و تجربیات این مربی از این شرایط سخت بیرون خواهیم آمد. ما حتی تلاش می‌کنیم که به رده‌های بالاتر جدول برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار