ما به آینده امیدواریم

عنایتی: شفر وضعیت استقلال را بهتر خواهد کرد

مربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد به آینده این تیم مشهدی امیدوار است.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد نمایش تیمش در بازی برابر استقلال گفت: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم. قبل از مسابقه هم گفته بودم که چند جوان را بازی خواهیم داد و خوشبختانه آنها عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند. مطمئناً این تساوی می‌تواند اعتمادبه‌نفس تیم ما را برای بازی‌های آینده بیشتر کند.

مربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد در ادامه افزود: ما در نیم‌فصل تیم را تقویت خواهیم کرد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و از انتهای جدول جدا شویم. ما به آینده امیدوار هستیم.

وی در مورد این که آیا استقلال با سرمربی آلمانی‌اش نسبت به گذشته پیشرفت کرده است یا خیر، گفت: استقلال در بازی مقابل ما نمایش خوبی داشت و معتقدم که این تیم از لحاظ مالکیت توپ و سرعت بازی، عملکرد بهتری نسبت به گذشته دارد. پیش‌بینی می‌کنم شفر در آینده وضعیت استقلال را بهتر خواهد کرد. آنها در فصل نقل‌وانتقالات هم می‌توانند تیم خودشان را تقویت کنند.

عنایتی در مورد ناکامی مهاجمان استقلال در این فصل گفت: من معتقدم در حال حاضر این موضوع به مسائل روحی و روانی مهاجمان استقلال مربوط می‌شود و شفر باید مشکلات روحی مهاجمان را برطرف کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار