حسینی را هل دادم تا به داور فشار نیاورد

خلعتبری: از تعویض ناراحت نشدم، دلیل ناراحتی‌ام پاس ندادن بازیکنان مقابل دروازه خالی بود

بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: وقتی اتفاقاتی در بازی رخ می‌دهد که دروازه‌ خالی را به شما پاس نمی‌دهند که گل بزنی ناراحت کننده است.

, محمدرضا خلعتبری بعد از پیروزی ۳ بر یک پدیده مقابل نفت تهران گفت: در هفته قبل با پرسپولیس دیدار کردیم که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به نظرم یکی  از شانس‌های کسب عنوان قهرمانی است. مقابل نفت بازی سختی داشتیم و جانانه بازی کردیم و در روزی که استحقاق کسب سه امتیاز را داشتیم به آن رسیدیم.

وی درباره غیبت ۸ بازیکن تیم پدیده در این بازی عنوان کرد: بالاخره بازیکنانی که تاثیرگذار هستند نبودشان احساس می‌شود اما در این بازی جوان‌های تیم عملکرد خوبی داشتند. تیم ما بازیکنان جوان و آینده‌دار زیادی دارد که مهاجری هم از آنها استفاده می‌کند و انشالله بتوانند در روزی که تیم به آنها احتیاج دارد خودشان را ثابت کنند چون آینده برای همین جوان‌ها است و مطمئن باشید حرف‌های زیادی هم برای گفتن خواهند داشت.

خلعتبری در واکنش به این سؤال که چرا بعد از تعویض شدن ناراحت شدی و به رختکن رفتی، اظهار داشت: دلیلش سرمای‌ هوا بود و من هیچوقت از تعویض ناراحت نمی‌شوم. این نظر سرمربی تیم است اما وقتی اتفاقاتی در بازی رخ می‌دهد که دروازه‌ خالی را به شما پاس نمی‌دهند که گل بزنی این ناراحت کننده است. امیدوارم این مشکلات حل شود اما از این اتفاقاتی که رخ داد در بازی ناراحت شدم و اصلا از تعویض ناراحت نشدم چون این نظر سرمربی تیم است و یک دفعه می‌خواهد در دقیقه ۵ تعویض کند و دفعه دیگر در دقیقه ۸۰. من به نظر مهاجری همیشه احترام می‌گذارم و ناراحتی‌ام از تعویض نبود و از آن اتفاقی بود که در زمین رخ داد.

بازیکن پدیده درباره درگیری شکل گرفته در نیمه اول با عبدالله حسینی گفت: او داشت به داور اعتراض می‌کرد و کارت زرد هم گرفته بود و چون من نمی‌خواستم روی داور فشار ایجاد کنم حسینی را به کنار هل دادم. داوران برای ما قابل احترام هستند مخصوصاً داوری که در مشهد و درحالی که ما میزبان هستیم فشار روی آن است. به دلیل اینکه فشار از روی داور برداشته شود من حسینی را هل دادم که کنار برود و به داور اعتراض نکند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار