مسی: کفش طلایم متعلق به تمام بازیکنان بارسلوناست

ستاره آرژانتینی بارسلونا با ابراز خرسندی از دریافت چهارمین کفش طلای دوران بازیگری‌اش آن را حاصل کمک هم‌تیمی‌هایش دانست.

، لیونل مسی امروز (جمعه) برای چهارمین بار کفش طلای اروپا را از آن خود کرد.

او که فصل گذشته با ثبت ۳۷ گل، نه تنها در لالیگا بلکه در تمام لیگ‌های اروپایی بیشترین تعداد گل را به ثبت رساند، پس از دریافت این جایزه از دستان هم‌تیمی‌‌اش لوئیس سوارس که فصل گذشته آن را برده بود، به خبرنگاران گفت: جوایز انفرادی با تلاش و کمک همه اعضای تیم به یک بازیکن تعلق می‌گیرند، پس چنین جوایزی به آنها هم تعلق دارد. من هم این کفش طلا را به لطف کمک هم‌تیمی‌هایم در بارسلونا دارم و بدون آنها نمی‌توانستم این تعداد گل را به ثمر برسانم.

مسی ادامه داد: من بیرون از تیمم هم باشم همان‌قدر به توانایی‌های آن ایمان دارم که داخل آن باشم. در این سال‌ها پیشرفت‌هایی داشته‌ام و برخی چیزها را به بازی‌ام اضافه کرده‌ام. من هر روز بیشتر از روز قبل از فوتبالیست بودنم لذت می‌برم.

ستاره بارسلونا درباره دلیل نیمکت‌نشینی‌اش در بازی چهارشنبه شب در خانه یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا هم تأکید کرد: هر بار که روی نیمکت‌ می‌نشینم برای بازگشت قوی‌تر در بازی بعد، انگیزه و قدرت بیشتری پیدا می‌کنم. من خارج بودن از ترکیب تیم را دوست ندارم و همیشه دوست دارم که با قرار گرفتن در ترکیب به تیمم کمک کنم، اما می‌دانم که یک فصل مدت زیادی است و اینکه من باید مراقب خودم باشم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار