میزبان هستیم و باید فولاد را ببریم

مهدی‌پور: کار ذوب‌آهن برای قهرمانی سخت است

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: معتقدم کار ذوب‌آهن برای قهرمانی در لیگ سخت است، چون اختلاف ما با صدر جدول زیاد است.

مهدی مهدی‌پور درباره پیروزی ذوب‌آهن برابر سپیدرود در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت:‌ ما نیاز مبرمی به برد در این مسابقه داشتیم، چون در شش بازی پیاپی بردی به دست نیاورده بودیم. خدا را شکر که سه امتیاز مهم در رشت گرفتیم و امیدوارم بتوانیم در آینده نتایج خوبی بگیریم تا ذوب‌آهن را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن می‌تواند مدعی قهرمانی یا کسب سهمیه باشد، گفت: من معتقدم کار ذوب‌آهن برای قهرمانی در لیگ سخت است، چون اختلاف ما با صدر جدول زیاد است. با این حال چیزی غیرممکن نیست و ما تلاش می‌کنیم تا به بالای جدول برسیم. طبیعتاً برای کسب سهمیه آسیا تلاش خواهیم کرد و می‌توانیم به این هدف برسیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: فولاد تیمی قابل احترام است و موقعیت خوبی در جدول دارد. قطعاً بازی سختی داریم، ولی چون میزبان هستیم باید برنده شویم.

مهدی‌پور در مورد عملکردش در تیم ذوب‌آهن گفت:‌ پنج هفته اول را به دلیل مصدومیت از دست دادم، ولی بعد از آن توانستم کمابیش به تیمم کمک کنم. الان هم شرایط بدنی خوبی دارم و تلاش می‌کنم که در بازی‌های آینده عملکرد تأثیرگذاری داشته باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار