با بدشانسی‌های بزرگ مواجه شدم

زهیوی: تارتار به ما و پورموسوی توهین کرد

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد، مهدی تارتار با اظهارات اخیرش به پورموسوی و شاگردان توهین کرده است.

مهدی رحیم‌زهیوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به اظهارات اخیر مهدی تارتار که از ارتباط سیداکبر پورموسوی با جادوگر صحبت کرده بود، گفت: این موضوع واقعاً ناراحت‌کننده است. آقای تارتار با حرف‌هایی که زد به آقای پورموسوی و بازیکنانی که زیر نظر او بازی کردند، توهین کرد. من واقعاً نمی‌دانم چرا این حرف‌ها از سوی سرمربی پارس جنوبی عنوان شد. این در حالی است که همه می‌دانند پورموسوی چه شخصیتی دارد. او اصلاً اهل حاشیه نیست و همیشه روی کار خودش تمرکز دارد.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: در فوتبال هر تیمی که تلاش کند طبیعتاً مزد زحماتش را می‌گیرد. حرف زدن در مورد جادو و جادوگری واقعاً خنده‌دار است. وقتی پورموسوی موفق می‌شود طبیعتاً شاگردان او هم عملکرد خوبی داشته‌اند، ولی سرمربی پارس جنوبی با حرف‌هایی که زد به ما و همچنین آقای پورموسوی بی‌احترامی کرد. این مسائل واقعاً ناراحت‌کننده بود و نمی‌دانم چه باید بگویم.

زهیوی در مورد بازگشتش به ترکیب فولاد و مصدومیت‌های متعددی که در این مدت برایش ایجاد شده است، اظهار داشت: متأسفانه در این مدت حرف‌ و حدیث‌هایی ایجاد شد که دوست ندارم در موردش صحبت کنم. همه می‌دانند که بعد از رفتن به فوتبال قطر و بازگشت به ایران چند بار با بدشانسی‌های بزرگی مواجه شدم. الان اما شرایط خوبی دارم و امیدوارم دیگر هیچ وقت مصدوم نشوم.

وی همچنین راجع به برد باارزش تیمش برابر پارس جنوبی خاطر نشان کرد:‌ واقعاً خوشحالم تیمی را شکست دادیم که تا حالا نباخته بود و این پتانسیل بالای فولاد خوزستان را نشان داد. ما حساب‌شده بازی کردیم و امیدوارم بتوانیم این روند خوب را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: امیدوارم در بازی با ذوب‌آهن هم روند خوب‌مان را ادامه دهیم، هر چند که می‌دانیم بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار