در جلسه‌ای که برگزار کردیم احساس خوبی وجود داشت

مرزبان: قصد جدایی نداشتم اما تیمم باید یه یک تشکیلات منظم برسد

علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان تأکید کرد که این باشگاه مشهدی باید ساختار و تشکیلات منظمی پیدا کند.

علیرضا مرزبان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به اتفاقات یکی دو روز گذشته که شایعاتی را در مورد جدایی او از مشکی‌پوشان ایجاد کرده بود، گفت: تمام هدف ما این است که بتوانیم شرایط خوبی را در مشکی‌پوشان ایجاد کنیم. خوشبختانه در جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه داشتیم احساس خوبی وجود داشت و همه تلاش می‌کنند تا وضعیت این باشگاه مناسب شود. در واقع باید بگویم که باشگاه مشکی‌پوشان باید به یک تشکیلات منظم برسد تا بتوانیم شاهد رشد این تیم در لیگ برتر باشیم.

وی در ادامه افزود: ما درباره همه مسائل صحبت کردیم و اینکه چگونه می‌توانیم مشکی‌پوشان را سربلند کنیم. به‌هرحال این تیم در مشهد هواداران زیادی دارد و ما باید مشکی‌پوشان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. مهم این است که باشگاه بتواند از هر لحاظ تشکیلات و ساختار منظم داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد در مورد شایعه جدایی اش از این تیم نیز به خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و من نمی‌خواستم تیم را ترک کنم.

مرزبان در مورد تقابل تیمش با سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: ما تلاش می‌کنیم در این بازی به پیروزی برسیم، هرچند که می‌دانیم تمامی مسابقات در لیگ برتر سخت است. امیدوارم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار