سرنوشت ستاره مد نظر استقلال و پرسپولیس؛ پنجمین بازیکن ضعیف لیگ!

وبسایت رسمی توپ - جهانبخش با میانگین نمره ۳.۷۱ جزو ۵ بازیکن ضعیف این فصل لیگ برتر حضور دارد.

به گزارش وبسایت توپ، یکی از ستاره‌های نقل‌وانتقالاتی، حال و روز خوبی در این فصل ندارد. امید جهابنخش که فصل گذشته چهار گل زده بود و با توجه به سن و سالی که دارد مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار گرفته بود، در نهایت ترجیح داد که به نفت آبادان برود. جهانبخش مدعی بود که در همان زمان از چند تیم مانند استقلال و پرسپولیس هم پیشنهاد داشت: «من از چند تیم از جمله پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارم و امیدوارم در نهایت یک تصمیم درست بگیرم. اینکه یک بازیکن از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشته باشد، واقعاً خوشایند است». ولی امید جهانبخش در نهایت با فراز کمالوند به توافق رسید. ولی بیشتر از پنج هفته در آبادان دوام نیاورد و از این تیم جدا شد. جهانبخش آمار خوبی در نفت آبادان به جای نگذاشت.

نمرات امید جهانبخش در نفت آبادان

امید جهانبخش نمرات سایت نود

۳.۵ و ۴ نمراتی بود که جهانبخش در نفت آبادان می‌گرفت و منجر به جدایی توافق‌اش از این تیم شد. گسترش‌فولاد مقصد بعدی این بازیکن بود. ولی جهانبخش هنوز در گسترش‌فولاد هم نمایش خوبی نداشت و از نگاه آنالیزورهای برنامه نود، فقط یک مرتبه نمره‌‌ای بهتر از ۳.۵ کسب کرد.

نمرات امید جهانبخش در گسترش‌فولاد

امید جهانبخش نمرات سایت نود

جهانبخش ۵ بازی در نفت آبادان و ۷ مسابقه هم در گسترش‌فولاد انجام داد که حاصل آن میانگین نمره ۳.۷۱ بوده است. میانگینی که امید جهانبخش را در بین ۵ بازیکن ضعیف لیگ قرار داده است. جهانبخش روند ثابت و ضعیفی دارد. هر چهار بازیکن دیگری که در این جمع حضور دارند، بیشتر از یک بار نمره‌ای بهتراز ۳.۵ گرفتند. اتفاقی که برای امید فقط یک مرتبه رخ داد.

برای مشاهده نمرات تمام بازیکنان لیگ (اینجا) کلیک کنید.

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار