امیدوارم مردم از تیم ملی بسکتبال حمایت کنند

حاتمی: در مسابقات انتخابی جام جهانی نباید حریفان را دست کم گرفت

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: در مسابقات انتخابی جام جهانی، هر ۳ حریف کشورمان را کاملا جدی می‌دانم و به هیچ وجه آنها را دست کم نمی‌گیریم.

، مهران حاتمی در گفت‌و‌گو با سایت فدراسیون بسکتبال درباره وضعیت تیم ملی قبل از اعزام به اردن اظهار داشت: آخرین تمرین تیم ملی امروز برگزار شد و باید برای بازی با عراق راهی اردن شویم. نزدیک به ۱۸ بازیکن در اردوی تیم ملی حضور داشتند که از میان این نفرات ۱۲ نفر در لیست نهایی قرار گرفتند. سایر نفرات هم عضو تیم ملی هستند و در مراحل بعدی از آنها استفاده خواهیم کرد. امروز لیست نهایی اعلام شد و ما با ۱۲ نفر به اردن می‌رویم.

وی درباره غیبت چند بازیکن در بازی با عراق عنوان کرد: بهنام یخچالی که متاسفانه در تمرینات تیم ملی دچار آسیب دیدگی شد، با ما به اردن نمی‌آید. شاید بتوانیم از او در بازی دوم استفاده کنیم و باید ببینیم که وضعیتش چطور پیش می رود. همچنین حامد حدادی دیرتر از سایر بازیکنان به تمرینات اضافه شده و تصمیم گرفتیم که او را در بازی اول همراه خود نبریم. البته در بازی دوم می توانیم از حدادی هم استفاده کنیم. ارسلان کاظمی نیز دچار مسمومیت شده بود و به همین خاطر دیروز تمرین نکرد؛ اما می‌تواند ما را همراهی کند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در ارزیابی حریفان ایران در انتخابی جام جهانی تصریح کرد: همه تیم‌ها شرایط خوبی دارند. تیم‌های عربی سرمایه گذاری می‌کنند و اخیراً بازیکن آمریکایی هم تبعه کرده اند. از سوی دیگر می‌بینید که قزاقستان در جام باشگاه‌های آسیا چقدر خوب کار کرد. آنها هم روی تیم خوبی مثل آستانه سرمایه گذاری کردند و تیم خوبی دارند. من هر ۳ حریف را برای ایران کاملا جدی می‌دانم و به هیچ وجه آنها را دستکم نمی‌گیریم.

حاتمی با اشاره به اضافه شدن برخی چهره های جدید به تیم ملی گفت: تعدادی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی جدید و جوان هستند. به هر حال بسکتبال برای جوان ها و بازیکنانی است که در زمین زحمت می کشند و سعی می کنند ثمره‌ای برای تیمشان داشته باشند. جوان‌های خوبی داریم و امیدوارم خیلی از آنها را آینده در ترکیب اصلی تیم ملی ببینیم.

وی در پایان در خصوص حمایت تماشاگران از تیم ملی در بازی های خانگی بیان داشت: مردم بسکتبال را دوست دارند و قطعا در بازی های پیش روی از تیم ملی حمایت می کنند. ما امیدواریم در بازی با قطر که ۶ آذرماه برگزار می شود، شاهد حمایت علاقه مندان به بسکتبال از تیم ملی باشیم. البته اگر سالنی در وسط شهر داشتیم، شرایط فرق می کرد چون رفت و آمد برای تماشاگران راحت‌تر بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار