اعلام نام هشت ستاره ای که قرعه‌کشی جام جهانی را انجام می دهند؛ از مارادونا تا کافو و پویول

وبسایت رسمی توپ - فیفا هشت اسطوره فوتبال دنیا که قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ را انجام خواهند داد، معرفی کرد.

به گزارش وبسایت توپ، مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در روز دهم آذر در مسکو برگزار خواهد شد که لورن بلان، گوردون بنکس، کافو، فابیو کاناوارو، دیگو فورلان، دیگو مارادونا و کارلس پویول در کنار گری لینه کر و ماریا کوماندنایا، مجریان مراسم قرعه کشی را در کاخ کرملین انجام خواهند داد. میروسلاو کلوزه به عنوان نماینده تیم قهرمان دوره گذشته جام جهانی جام را به مراسم می آورد. نیکیتا سیمونیان اسطوره فوتبال روسیه و قهرمان المپیک ۱۹۵۶ با شوروی نیز قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی را انجام خواهد داد.

سیمونیان ۹۱ ساله که در جام جهانی ۱۹۵۸ حضور داشته مسن ترین فردی است که قرعه کشی را انجام می دهد و دیگو فورلان به عنوان نماینده جام جهانی ۲۰۱۴ جوان ترین فرد است. اسطوره هایی که قرعه کشی را انجام یم دهند در ۱۳ جام جهانی مختلف حضور داشته اند.  لورن بلان در مورد حضور در مراسم قرعه کشی گفت :

۲۰ سال از تجربه بی نظیر قهرمانی جام جهانی می گذرد و حضور در مراسم قرعه کشی بهترین راه برای حس دوباره تورنمنتی نظیر جام جهانی است.

کافو که دو دوره قهرمان جام جهانی شده است، چهار سال پیش نیز در مراسم قرعه کشی حضور داشت. وی اظهار داشت :

خوش شانس بودم که قبلا چند بار به روسیه سفر کردم و مطمئنم که این کشور یک مراسم بی نظیر دیگر را هم در مسکو میزبانی خواهد کرد.

۱۱۴۰

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار