صبوریان: نام باشگاه سیاه‌جامگان به مشکی پوشان تغییر کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی از تغییر نام باشگاه سیاه‌جامگان مشهد خبر داد.

خبرنگار ورزشی , بعد از جلسه امروز (سه‌شنبه) در اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی, باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به باشگاه مشکی‌پوشان خراسان تغییر نام داد.

کوروش صبوریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ضمن تأیید این خبر گفت: نام جدید باشگاه سیاه‌جامگان که مسئولان این تیم به ما پیشنهاد داده بودند در جلسه‌ای که برگزار شد مورد تأیید قرار گرفت و این باشگاه از این به بعد به نام مشکی‌پوشان خراسان نام برده خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که در ظاهر نام‌های مشکی‌پوشان و سیاه‌جامگان تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند و چگونه نام قدیمی مورد تأیید نبود و حالا نام جدید تایید شده است، توضیح داد: واژه‌های مشکی با سیاه تفاوت با یکدیگر ندارند، اما در مفهوم متفاوت هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی درباره پلمب باشگاه سیاه‌جامگان که دیروز رخ داد، اضافه کرد: پلمب این باشگاه اصلاً به ما هیچ ربطی نداشت و عباسی به اشتباه این پلمب را به موضوع تغییر نام باشگاه متبوعش ربط داده بود.

تسنیم، پیش از این اداره کل ورزش خراسان رضوی برای صدور مجوز ثبت‌ باشگاه‌ها از این مسؤلان این باشگاه مشهدی خواسته بود تا نام تیم‌شان را تغییر دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار