گریزمان: از ماندن در اتلتیکو مادرید پشیمان نیستم

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید می‌گوید از اینکه در بازار نقل و انتقالات تابستانی روخی بلانکو را ترک نکرد پشیمان نیست.

، آنتوان گریزمان تابستان امسال با وجود پیشنهادهای خوبی که داشت به خصوص از منچستریونایتد، ترجیح داد در اتلتیکو مادرید بماند و قراردادش را هم با این تیم تمدید کرد. این فصل اما برای روخی بلانکو فصل چندان خوبی نبوده و این تیم نه تنها در لالیگا بلکه در لیگ قهرمانان مشکلاتی داشته است با این وجود گریزمان می‌گوید از تصمیمش برای ماندن در این تیم پشیمان نیست.

او در این خصوص به شبکه تله‌فوت فرانسه گفت: پشیمان نیستم که مانده‌ام. این انتخاب خودم بود. اگرچه ۷ بازی است که گل نزده‌‌ام، اما من مطمئن که اوضاع تغییر می‌کند.

گریزمان در خصوص احتمال خروجش از جمع قرمزوسفیدپوشان مادرید در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ هم تأکید کرد: خیر من قصد رفتن ندارم ضمن اینکه دیه‌گو کاستا و ویتولو هم آن زمان به جمع ما اضافه خواهند شد و به این ترتیب ما باید تا جایی که امکان دارد سطح تیم‌مان را بالا ببریم. من به هیچ عنوان با رئیس باشگاه درباره رفتنم صحبت نکرده‌ام.

مهاجم فرانسوی اتلتیکو درباره شایعاتی که راجع پیوستنش به منچستریونایتد در تابستان امسال شکل گرفت هم عنوان کرد: شاید من نمی‌توانم منظورم را خوب بیان کنم، مثل آن روز دیگر که از من پرسیدید آیا دوست داری کنار امباپه و نیمار بازی کنی و من هم جواب دارد بله اما این معنایش این نیست که می‌خواهم به پاری‌سن‌ژرمن بروم.

گریزمان در خصوص مشکلات تیمش در این فصل لیگ قهرمانان که این تیم را در آستانه حذف قرار داده است هم تأکید کرد: ما در این فصل شروع بدی داشته‌ایم و دو بازی بد انجام دادیم که نباید در آنها امتیاز از دست می‌دادیم. ببینیم آیا چلسی امتیاز از دست می‌دهد یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار