مطرح‌کردن بحث جادوگر غیرمنصفانه و ناجوانمردانه بود

مهاجم پیکان: اگر اجازه بدهند می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: ما می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم البته اگر برخی این اجازه را به پیکان بدهند.

فراز امامعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره توقف پیکان برابر صنعت نفت آبادان بعد از کسب هفت برد پیاپی اظهار داشت: ما در این مسابقه واقعاً مستحق برد بودیم، ولی با بدشانسی مواجه شدیم. البته چند موقعیت خیلی خوب توسط من و بعضی از بازیکنان از دست رفت در غیر این صورت می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی در پاسخ به این پرسش که حاشیه‌های ایجاد شده برای مجید جلالی چقدر در این تساوی نقش داشته است، گفت: طبیعتاً این موضوع در تیم ما تأثیر گذاشت و تمرکز بعضی از بازیکنان را به‌هم ریخت. حرف‌هایی که در مورد آقای جلالی گفته شد واقعاً خنده‌دار بود. ایشان به همراه تمامی اعضای کادر فنی روی کارشان وقت می‌گذارند و مطرح‌کردن بحث جادوگر بسیار غیرمنصفانه و ناجوانمردانه بود.

امامعلی که در دو بازی اخیر پیکان دو گل به ثمر رسانده است، همچنین یادآور شد: من در یکی دو سال اخیر تلاش زیادی کردم تا به ترکیب اصلی پیکان برسم. پارسال هم در لیگ برتر بازی کردم و امسال هدفم این است که این روند را ادامه بدهم. امیدوارم بازیکن تأثیرگذاری برای پیکان باشم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان می‌تواند امسال در لیگ برتر سهمیه آسیا را به دست بیاورد؟»، تصریح کرد: پارسال هدف ما ماندن در لیگ بود که در نهایت رتبه خوبی به دست آوردیم. امسال هم دنبال کسب سهمیه هستیم و این هدف ابتدایی ماست. اگر هم به قهرمانی برسیم که عالی خواهد شد. ما می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم البته اگر برخی این اجازه را به پیکان بدهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار