مسابقات واترپلوی جام باشگاه‌های آسیا سطح بالایی نداشت

شهیدی‌پور: هنوز حق‌الزحمه بازیکنان دانشگاه پرداخت نشده است

سرمربی تیم واترپلو دانشگاه آزاد درباره رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا گفت: این رقابت‌ها پس از دو سال وقفه برگزار شد اما کیفیت و سطح فنی مسابقات خیلی بالا نبود.

علیرضا شهیدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: مسابقات واترپلو جام باشگاه‌های آسیا در شرایطی به میزبانی تایلند برگزار شد که باتوجه به غیبت تیم‌های عربی این رقابت‌ها به لحاظ کمی و کیفی سطح بالایی نداشت.

وی افزود: تیم‌های عربی از بازیکنان خارجی استفاده می‌کنند و به همین دلیل از لحاظ فنی تیم‌های خوبی هستند. با این وجود  مسابقات تایلند محک خوبی برای بازیکنان تیم ما بود تا پیش از شروع دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر، در مصاف با تیم‌های حاضر در جام باشگاه‌های آسیا آماده‌تر شوند.

سرمربی تیم واترپلو داشنگاه آزاد ادامه داد: رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ برتر از هفته آینده برگزار می‌شود. تیم دانشگاه آزاد نهم آذرماه باید به مصاف تیم نفت و گاز امیدیه برود.

شهیدی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا برای نیم فصل تغییراتی در ترکیب تیم دارد، گفت: همه چیز بستگی به حمایت‌های دانشگاه آزاد از این تیم دارد. بازیکنان تیم هنوز حق الزحمه خود را دریافت نکرده‌اند. باید دید که آیا باشگاه به تعهدات خودش پایبند خواهد بود یانه؟ در هر صورت ما نیازی به تغییرات و جذب بازیکن جدید  نیز نداریم. در همه پست‌ها بازیکن داریم و نیازی از این بابت وجود ندارد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار