پدیده آمده بود مساوی بگیرد

شاهرودی: بیرانوند بچگی کرد،‌ باید با او برخورد شود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند نباید به هواداران پرسپولیس بی‌احترامی کند، او بچگی کرده است و باید عذرخواهی کند.

رضا شاهرودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل پدیده اظهار داشت: پدیده آمده بود یک مساوی بگیرد که به هدفش رسید. این تیم پرسینگ شدیدی را در دستور کار خود قرار داده بود و همین باعث شد بازی مساوی شود.

وی ادامه داد: به طور کلی تعطیلی لیگ برتر به سود یکسری تیم‌ها و به ضرر برخی تیم‌های دیگر است. پرسپولیس روند خوبی قبل از تعطیلات داشت و اگر مسابقات با وقفه روبه‌رو نمی‌شد، سرخ‌پوشان تمام بازی‌های خود را پیروز می‌شدند. حالا هم اتفاق خاصی نیفتاده و پرسپولیس چیزی از دست نداده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره حرکت بیرانوند که هواداران پرسپولیس را در جریان دیدار با پدیده به سکوت دعوت کرد،‌ گفت: بیرانوند نباید این حرکت را انجام می‌داد. هواداران سرمایه پرسپولیس هستند و بیرانوند و تمام بازیکنان باید به آنها احترام بگذارند. دروازه‌بان پرسپولیس در آن صحنه بچگی کرد.

«چه برخوردی باید با این بازیکن شود؟» شاهرودی در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: باشگاه کمیته انضباطی دارد و باید آنها با این موضوع برخورد کنند. این زیبا نیست که رابطه بین بازیکنان و هواداران شکرآب شود. همه سرمایه پرسپولیس هواداران این تیم هستند و آنها به بازیکنان شهرت می‌دهند و باید به آنها احترام گذاشته شود. بیرانوند باید از هواداران عذرخواهی کند، این چیزی از او کم نمی‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار