تعطیلی تیم ملی تاثیر منفی روی فوتبال بانوان می‌گذارد

قنبری: در حسرت اردوی تیم ملی هستیم

بازیکن تیم فوتبال بانوان بم معتقد است، تعطیلی اردوهای تیم ملی فوتبال بانوان تاثیر منفی روی فوتبال و مسابقات لیگ بانوان خواهد داشت.

زهرا قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: خوشبختانه در طول ۵ هفته‌ای که از لیگ برتر می‌گذرد بازی‌های خوبی را انجام دادیم و توانسته‌ایم صدر جدول را به خود اختصاص دهیم.

وی درباره بازی برابر همیاری ارومیه اظهار داشت: بازیکنان تیم بم با تمام قدرت برابر همیاری ارومیه حاضر شدند. بازیکنان این تیم نیز بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. تیم ما این بازی را برد اگرچه موقعیت گل‌های زیادی داشتیم که منجر به گل نشد اما مهم این است که سه امتیاز این دیدار را هم کسب کردیم.

ملی‌پوش تیم فوتبال بانوان افزود: تمام تلاش ما این است که قهرمانی این فصل را به دست بیاوریم. البته لیگ امسال در مقایسه با دوره‌های قبل تفاوت چشمگیری دارد و با توجه به رشد تیم‌ها  نمی‌توان از حالا پیش‌بینی نتایج مسابقات را داشت. رقابت در چنین فضایی جذاب‌تر است.

قنبری ادامه داد: زمانی که لیگ قوی داشته باشیم به طور حتم تیم ملی قدرتمندی نیز تشکیل خواهد شد اما متاسفانه خبری از اردوهای تیم ملی نیست. اواخر سال گذشته اردوهای تیم ملی تشکیل شد و شور و هیجان خاصی در بین بازیکنان ایجاد شد. تیم ملی فوتبال بانوان به مسابقات ویتنام اعزام شد و توانست در رنکینگ فیفا صعود قابل توجهی را به دست بیاورد.

وی یادآور شد: قرار بر این بود که اردوهای تیم ملی بازهم برقرار شود و قول‌هایی در این خصوص نیز داده شد، اما در طول این چند ماه خبری از تیم ملی و اردوها نیست. در این شرایط انگیزه بازیکنان نیز از بین می‌رود. فکر این که تا سه سال دیگر اردوی تیم ملی وجود ندارد تاثیر منفی روی فوتبال و لیگ بانوان می‌گذارد.

بازیکن تیم فوتبال شهرداری بم گفت: کی‌روش در طول این چند سال اردوهای تیم ملی مردان را مداوم برگزار کرد و امروز نتیجه کارش را هم به بهترین شکل می‌بیند. اما ما در حسرت اردوی تیم ملی هستیم. در این شرایط همه توان خود را گذاشته‌ایم تا در لیگ فوتبال بانوان بهترین بازی را داشته باشیم و از فوتبال بازی کردن لذت ببریم.

زهرا قنبری به بازی هفته ششم تیم بم برابر شیراز اشاره کرد و در این باره اظهار داشت: نماینده شیراز تیم خوبی است و در میانه جدول قرار دارد. در شهر بم میزبان این تیم خواهیم بود و همه تلاش ما این است که سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار