مشکلی برای بازی در دفاع راست ندارم

شاه‌علیدوست: کسب سهمیه آسیا دور از دسترس سایپا نیست

از نگاه کاپیتان تیم فوتبال سایپا دستیابی به سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس شاگردان دایی نیست.

روزبه شاه‌علیدوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص پیروزی تیمش برابر نفت تهران گفت: خدا را شکر که بعد از هفت بازی که بردی به دست نیاوردیم سرانجام در این مسابقه سه امتیاز را گرفتیم. ما اگر زودتر به گل می‌‌رسیدیم می‌ توانستیم با نتیجه بهتری نفت تهران را شکست دهیم، ولی مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم. البته در بعضی از بازی‌های گذشته هم می‌‌توانستیم برنده شویم، ولی داوری‌ها به ضرر تیم ما تمام شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سایپا امسال می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد؟»، اظهار داشت: ما نهایت تلاش‌مان را به خرج می‌‌دهیم و معتقدم کسب سهمیه دور از دسترس تیم سایپا نیست. البته در بازی‌های گذشته خیلی امتیاز از دست داده‌ایم و باید این امتیازها را در بازی‌های آینده جبران کنیم و به بالای جدول برسیم. ما تیم جوانی داریم و مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا که در دیدار مقابل نفت تهران به‌عنوان مدافع راست بازی کرد در این مورد تصریح کرد: آقای دایی از من خواست که در پست دفاع راست بازی کنم که من هم پذیرفتم. قبلاً سابقه بازی در این پست را هم داشته‌ام و مشکلی برای بازی کردن در دفاع راست ندارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار