بیانیه شدیدالحن نساجی علیه بهروان

هر هفته دشمنان نساجی قصه جدیدی می‌نویسند!

باشگاه نساجی قائمشهر در پاسخ به اظهارات غلامرضا بهروان بیانیه‌ای شدید را صادر کرد.

،‌ باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اظهارات غلامرضا بهروان، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران اطلاعیه‌ای را صادر کرد که به شرح زیر است:

دوستان و هواداران نساجی مازندران؛

امروز و در فاصله یک روز مانده تا بازی حساس با ماشین سازی تبریز با انتشار مصاحبه جدید غلامرضا بهروان علیه باشگاه نساجی مازندران تأیید شد که لیگ دسته اول این دوره ۱۸ تیمی نیست یا حداقل برای تیم ما ۱۹ تیمی است.

لطفا تعجب نکنید! تیم نساجی مازندران هر هفته یک بازی با حریفان خود در لیگ یک دارد و یک بازی هم با آقای بهروان، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران!

بسیاری در ایران و قائمشهر می‌دانند نساجی مازندران در فصل جاری با همدلی هواداران و تیم، نتایج امیدوارکننده‌ای کسب کرده است، اما برخی افراد تلاش می‌کنند آن را کمرنگ یا سد راه موفقیت این تیم ریشه‌دار شوند.

هر هفته سناریونویسان، کارگردانان و دشمنان نساجی قصه جدیدی می‌نویسند و به دست نابازیگران می‌دهند تا آن را به اجرا بگذارند، غافل از آن که دست‌شان برای مردم قائمشهر و مازندران رو شده است.

با دانستن این موضوع نمی‌خواستیم در مقام پاسخگویی برآییم، اما احساس کردیم سکوت باعث جری‌تر شدن نابازیگران علاقه‌مند به بازی می‌شود.

یک پرسش ساده در خصوص درآمد بلیت‌فروشی مسابقات نساجی مازندران و سهم هیچ درصدی (!) باشگاه که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، پرسیدیم و صدای آقایان در‌آمد.

با این توضیح خدمت هواداران فهیم و عاشق نساجی، نکاتی ظریف در خصوص مصاحبه تازه غلامرضا بهروان وجود دارد که بررسی آن خالی از لطف نیست؛

۱- اینکه ۱۵ هزار تماشاگر برای دیدن مسابقات نساجی وارد ورزشگاه شهید وطنی می‌شوند در حالی که فقط پنج هزار بلیت فروخته می‌شود عجیب اندر عجیب است! ما خود معترض این قضیه هستیم و متأسفانه نقشی هم در بلیت‌فروشی نداریم. دوستان کاش برای خودمان هم روشن می‌کردند چرا تعداد تماشاگران با تعداد بلیت‌فروشی همخوانی ندارد؟!

۲- باشگاه نساجی مازندران با ارسال نامه رسمی خواستار بر عهده گرفتن بلیت‌فروشی مسابقات خود شد، اما جالب آن که هیچ پاسخی از هیئت فوتبال استان مازندران دریافت نکردیم! شاید بلیت‌فروشی به قول شما دردسر داشته باشد، اما به نظر می‌رسد به دردسرش می‌ارزد که تاکنون جوابی به درخواست به حق ما ندادید!

۳- بله جناب بهروان، در مورد اینکه مردم بهترین قاضی هستند کاملاً با شما موافقیم. ما ادعایی نداریم اما شما که سال‌ها بر مسند ریاست هیئت فوتبال استان مازندران نشسته‌اید چه گلی بر سر فوتبال این استان و قائمشهر زده‌اید؟ اگر عملکردتان خوب و مطلوب بوده است، پس چرا برای تماشای یکی از مسابقات نساجی در فصل جاری به ورزشگاه شهید وطنی تشریف نیاوردید؟ از چه چیزی واهمه دارید؟ دلخوری کارگردانان و دشمنان نساجی یا هواداران با معرفت نساجی؟

۴- جناب بهروان شما فرموده‌اید به خاطر نساجی مازندران جلوی سازمان لیگ و فدراسیون ایستاده‌اید! این هم از آن حرف‌هاست. شما همین قدر که هر هفته جلوی نساجی ایستاده‌اید برای‌مان کافی است، ضمن آن که مشکل ما هم سازمان لیگ و فدراسیون نیست. لطفاً مشکلات قدیمی خود با این دو نهاد زحمتکش را به گردن نساجی نیندازید!

۵- در راستای شفاف‌سازی هر چه بیشتر، درخواست باشگاه نساجی مازندران از جناب غلامرضا بهروان این است که بابت برداشت ۴۰ درصد از سهم بلیت‌فروشی توسط هیئت فوتبال استان مازندران توضیح بدهد. شاید ریاضی آقایان خوب نباشد، اما بازی یکی واسه من و یکی واسه خودم در مورد سهم بلیت‌فروشی را خیلی هم خوب بلد هستند!

۶- و بالاخره اینکه یک بار برای همیشه و قبل از کسر هزینه های سرسام‌آور (!) برگزاری مسابقات دوستان میزان دقیق درآمد خود و هیئت فوتبال استان و ایضاً سهم باشگاه مردمی نساجی مازندران را مشخص کرده و بعد مصاحبه کنند. هر چند همه چیز برای مردم و طرفداران نساجی مازندران روشن و واضح است. در این رابطه باز هم حرف داریم و برای احقاق حق باشگاه و هواداران نساجی تا آخر ایستاده‌ایم.

حکایت مارادونا و غضنفر را شنیده‌اید؟

بی بروبرگرد شنیده‌اید! همان داستان طنز «بچه‌ها مارادونا را ول کنید و غضنفر را بگیرید!»

ماجرای امسال نساجی مازندران با برخی به ظاهر خودی‌ها (!) نیز مشابه همین حکایت معروف است. البته باشگاه نساجی مازندران کوشیده است به دور از حاشیه و جنجال با سیاست تنش‌زدایی و ایجاد آرامش به فکر صعود به لیگ برتر باشد اما مگر غضنفرها می‌گذارند؟!

راستی این حکایت هیچ ارتباطی با جوابیه ما ندارد و اگر کسی می‌خواهد آن را به خودش ربط بدهد خودش می‌داند. باور کنید ما بی‌تقصیریم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار