می‌توانیم در این رقابت‌ها تاریخ‌سازی کنیم

گواردیولا: بارسلونا و رئال مادرید جزو مدعیان اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان هستند

پپ گواردیولا از دو غول فوتبال اسپانیا به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا یاد کرد.

، پپ گواردیولا در آستانه دیدار خانگی فردا شب (سه‌شنبه) شاگردانش برابر فاینورد هلند در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: ما صعودمان به دور بعد قطعی شده، اما نمی‌دانیم که در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد و در مرحله یک‌هشتم نهایی با چه تیمی روبه‌رو خواهیم شد. در کل بهتر است که بازی برگشت میزبان باشیم. بازیکنانم را هم برای پیروزی آماده خواهم کرد. لیگ قهرمانان تورنمنت باپرستیژی است.

سرمربی کاتالان منچسترسیتی با اشاره به تعدد بازی‌های تیمش تا پایان سال جاری میلادی اظهار داشت: ما ترکیب بزرگی نداریم  و با این شرایط انجام ۱۲ بازی در رقابت‌های مختلف در این مقطع کوتاه آسان نیست. باید ببینم چطور می‌توانیم نسبت به این شرایط واکنش نشان دهیم و اینکه بازیکنان چطور می‌توانند در پستی متفاوت از چیزی که عادت دارند، بازی کنند. ما مانگالا، کمپانی و اوتامندی را در خط دفاع در اختیار داریم. کایل واکر هم می‌تواند به مانند فرناندینیو در پست هافبک میانی بازی کند. اگر مندی هم آماده باشد می‌تواند در خط میانی ایفای نقش کند. به هر حال باید راه‌حلی برای استفاده از بازیکنان‌مان در پست‌های دیگر در این مقطع پرفشار پیدا کنیم. در مجموع روحیه تیم خوب است.

گواردیولا در مورد مدعیان عنوان قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا هم تأکید کرد: بارسلونا، رئال مادرید و چند تیم دیگر مدعی اصلی قهرمانی هستند. ما هنوز کاری در لیگ قهرمانان نکرده‌ایم، اما می‌توانیم در این رقابت‌ها تاریخ‌سازی کنیم.

وی با اشاره به مصدومیت مدافع تیمش هم خاطرنشان کرد: جان استونز بین ۴ تا ۶ هفته به دور از میادین خواهد بود. امیدوارم او در پایان ماه ژانویه ریکاوری‌اش را به خوبی به پایان ببرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار