تاوکیو از ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا استعفا کرد

چند رسانه معتبر ایتالیایی از تسلیم شدن رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا مقابل خواسته‌های کارشناسان و رسانه‌های گروهی برای کناره‌گیری از سمتش خبر داده‌اند.

، گزارش چند رسانه معتبر ایتالیا از جمله شبکه‌ای اسپورت ایتالیا، پرمیوم اسپورت و توتومرکاتو وی، حاکی از آن است که کارلو تاوکیو، از ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا استعفا کرده است اما این فدراسیون هنوز این خبر را تأیید نکرده است.

به دنبال ناکامی آتزوری برای صعود به جام جهانی، بسیاری از منتقدان و رسانه‌ها، خواستار برکناری جامپیرو ونتورا از سرمربیگری و کارلو تاوکیو از ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا شدند که مورد اول محقق شد اما مورد دوم رخ نداد. در واقع تاوکیو در مصاحبه‌‌های اخیرش ضمن دفاع از عملکرد خود گفته بود که قصد ندارد از سمت خود کناره‌گیری کند. اکنون اما سه رسانه معتبر ایتالیای از تسلیم شدن وی در برابر درخواست گسترده‌ رسانه‌ها و برخی از چهره‌‌های برجسته فوتبال ایتالیا برای استعفا پس از یک هفته مقاومت خبر داده‌اند.

تاوکیوی ۷۴ ساله پس از استعفای جان کارلو آبته، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایتالیا به دلیل حذف زودهنگام آتزوری از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴، ۱۱ آگوست آن سال ریاست فدراسیون را برعهده گرفت و در این مدت با دو مربی قرارداد بست که اولی، آنتونیو کونته، ایتالیا را احیا کرد و به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ رساند و دومی جامپیرو ونتورایی بود که با هدایت او آتزوری برای اولین بار در ۶۰ سال اخیر نتوانست به جام جهانی راه پیدا کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار