هدیه سهیلا منصوریان به کودکان زلزله‌زده

عضو تیم ملی ووشو بانوان ایران بعد از سفر به مناطق زلزله زده بخشی از قرار داد خود را در دیدار با کودکانی که پدر ومادر خود را از دست دادند به آنها هدیه کرد.

،سهیلا منصوریان ، عضو تیم ملی ووشو بانوان ایران با حضور در مناطق زلزلهزده غرب کشور ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار و آسیب دیده ، ۳۰ درصد از قرارداد فصل گزشته خود بابت حضور در لیگ ووشو چین را به کودکانی که در این حادثه پدر و مادر خود را از دست دادند اختصاص داد.

منصوریان  در مورد شرایط و حس و حالش بعد از دیدن این مناطق گفت: در کرمانشاه چیزی جز غیرت مردم سرزمینم ندیدم، این حجم از کمک و امدادرسانی از طرف مردم و هنرمندان بی نظیر بود و در عین حال بسیار تحت تاثیر اتفاقات و کودکانی بودم که در این حادثه والدین خود را از دست داده اند. کودکانی که برای نجات جان خود و تلاش برای زیر آوار نماندن مجبور شدند روی شیشه های شکسته بدوند و حالا با پاهایی بخیه خورده در این شرایط سخت زندگی می کنند.

وی ادامه داد: در کنار تمام این صحنه‌های تلخ، همدردی و همدلی مردم بیش از هر چیز بیننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد و البته مهمان نوازی این عزیزان حتی در این شرایط و ابراز ناراحتی آنها که کاش در شرایط بهتری پذیرای ما بودند . بعد از دیدن آنها تصمیم گرفتم ٣� درصد از قرار داد خود برای بازی در لیگ ووشو چین خود را به کودکانی اختصاص بدهم که در این حادثه خانواده شان را از دست داده اند .

تسنیم، فیلم صفر تا سکو قصه خواهران منصوریان، قهرمانان ووشو ساخته سحر مصیبی و با تهیه کنندگی مشترک مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی از اول آذر در سینماهای تهران و شهرستان ها به اکران عمومی درمی آید و ده درصد از فروش هفته اول آن به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص داده خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار