در گفت‌وگو با تسنیم

شجاعی: باشگاه استقلال فقط ۵۰ میلیون از طلب پورحیدری را داده است

همسر مرحوم منصور پورحیدری تأکید کرد که باشگاه استقلال فقط ۵۰ میلیون از طلب او را پرداخت کرده است.

فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره اقدام اخیر خانواده مرحوم پورحیدری جهت فروش عصای آن مرحوم برای کمک به مردم زلزله‌زده‌ کرمانشاه گفت: کارهای مربوط به این موضوع را یکی از دوستانم انجام می‌دهد. تا الان بالاترین مبلغ پیشنهادی چهار میلیون تومان بوده است و حتی آقای برهانی هم گفته که شاید خودش این عصا را بردارد. ما چند روز دیگر هم صبر می‌کنیم و هر چقدر هم که این عصا به فروش رفت، می تواند کمک کوچکی برای مردم زلزله‌زده‌ باشد.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد آخرین وضعیت پرداخت طلب مرحوم پورحیدری توسط باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: هنوز اتفاقی نیفتاده است و مسئولان باشگاه هم به روی خودشان نمی‌آورند! طلب منصور ۴۳۰ میلیون بوده که فقط ۵۰ میلیون از این مبلغ را پرداخت کرده‌اند. البته بابت سال‌های گذشته هم هفت، هشت قرارداد وجود دارد که منصور پولش را نگرفته و اعتقادش این بوده که طلب‌ها را ببخشد.

همسر مرحوم منصور پورحیدری همچنین تصریح کرد: ما توقع داریم که حداقل طلب دو سال گذشته که پورحیدری با شرایط سختی در استقلال کار می‌کرد، پرداخت شود. حتی به کمیته انضباطی و آقای تاج نامه نوشتیم. البته شنیده‌ام وزیر محترم ورزش هم دستور داده است تا این مشکل برطرف شده و باشگاه طلب منصور را بدهد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار