دلایلی که واگنر را برای رفتن به بایرن ترغیب می‌کند

مهاجم هوفنهایم در آستانه بازگشت به تیم پیشین خود قرار دارد.

، باشگاه بایرن مونیخ در آستانه به خدمت گرفتن ساندرو واگنر از هوفنهایم است و انتظار می‌رود این انتقال در ماه ژانویه پیش‌رو رخ دهد. یولیان ناگلسمان، سرمربی هوفنهایم هم تأیید کرده که بایرن مونیخ درخواست رسمی‌اش برای جذب این مهاجم ۲۹ ساله را به هوفنهایم داده است.

واگنر فوتبال حرفه‌ای خود را  بایرن مونیخ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۸ از تیم جدا و پس از بازی در تیم‌های دویسبورگ، وردربرمن، کایزرسلاترن، هرتابرلین و دارمشتات، از سال ۲۰۱۶ به عضویت هوفنهایم درآمد. بایرن اکنون خواهان به خدمت گرفتن ساندرو واگنر است تا پشتوانه‌ای برای روبرت لواندوفسکی باشد که بحث جدایی او از بایرن نیز مطرح است.

بر اساس گزارش رسانه‌های آلمانی، بازگشت واگنر به بایرن مونیخ به چند دلیل می‌تواند شکل واقعی به خود بگیرد، چرا که پیش از هر چیز از او متولد شهر مونیخ است و با پیوستن به جمع باواریایی‌ها می‌تواند دوباره به خانواده‌اش نزدیک شود. در کنار اینها همسر این بازیکن آلمانی نیز باردار است و به همراه دو فرزند دیگرش در مونیخ زندگی می‌کند. واگنر که هفت بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، با حضور در بایرن حتی می‌تواند جایگاه خود در جمع ژرمن‌ها برای جام جهانی ۲۰۱۸ را هم مستحکم‌‌ کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار