در صورت موافقت تهرانی‌ها, انتخاب نام پرسپولیس بلامانع است

برادران: امکان برگزاری دیدار سیاه جامگان و استقلال بدون آی‌دی کارت‌ وجود دارد

رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد در برگزاری دیدار سیاه جامگان مشهد و استقلال تهران خللی وارد نشود.

مهدی برادران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباه پلمب شدن دفتر باشگاه سیاه جامگان مشهد و احتمال لغو بازی امروز (دوشنبه) این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: در فاصله‌ ۲ ساعته تا برگزاری بازی سیاه جامگان و استقلال شرایطی که پیش آمده اصلا خوب نیست. در حال مذاکره هستیم تا مشکل برطرف شود و خللی در برگزاری این بازی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: قطعا با این اتفاق تیم سیاه جامگان دچار چالش شده و برنامه‌ها از لحاظ هماهنگی‌ها به هم ریخته است. با توجه به اینکه بازی در ورزشگاه ثامن مشهد که  بیرون از شهر است, برگزار می‌شود؛ قرار بود اتوبوسرانی مشهد برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه اقدام کند که این امر تا الان که در فاصله ۲ ساعته تا آغاز بازی هستیم صورت نگرفته و این هم چالش دیگری است که باشگاه سیاه جامگان با آن مواجه است. باشگاه باید با اتوبوسرانی هماهنگ می‌کرده که این کار هنوز انجام نشده است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در پاسخ به این سؤال که آیا علت پلمب شدن دفتر باشگاه سیاه جامگان تعویض نشدن نام این باشگاه بوده یا خیر تصریح کرد: آخرین صحبتی که با مدیرکل ورزش و جوانان استان کردم, این بود که هر سه نام پیشنهادی باشگاه سیاه جامگان برای تعویض مورد قبول بوده است. نام‌های "تیم مشهد" و "مشکی‌پوشان بارثاوا" مورد تائید بوده و نام پرسپولیس هم در صورت موافقت باشگاه تهرانی مشکلی برای نامگذاری روی باشگاه سیاه جامگان نداشته است. این کار عملی است و قرار بوده ظرف یک هفته انجام شود. اگر چه من در بحث قضایی این موضوع که چرا دفتر باشگاه پلمب شده اطلاعات دقیقی ندارم.

برادران  درخصوص احتمال برگزار نشدن بازی امروز سیاه جامگان و استقلال گفت: جدا از باشگاه سیاه جامگان, فوتبال و لیگ ما حرفه‌ای است و باید در این شرایط به فکر اعتبار فوتبال باشیم. همه‌ تلاش‌مان این است که این بازی را طبق برنامه برگزار کنیم.

وی درباره اینکه مسؤلان باشگاه سیاه جامگان اعلام کرده‌اند کارت‌های بازی بازیکنان‌شان در دفتر باشگاه وجود دارد و با پلمب صورت گرفته دسترسی به آنها را ندارند و ممکن است به همین دلیل این بازی امروز برگزار نشود, به تسنیم گفت: امکانش هست که بازی بدون آی‌دی کارت‌های این تیم برگزار شود و صحبت‌هایی در این باره شده تا مشکلی برای برگزاری این بازی نباشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار