برای رسیدن به مدال گرندپری هلند درد زیادی را متحمل شدم

محجوب: کسب مدال برنز انگیزه‌هایم را برای موفقیت در وزن جدید بیشتر خواهد کرد

ملی‌پوش وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودو ایران گفت: قطعا کسب مدال برنز مسابقات گرندپری هلند انگیزه‌هایم را برای تمرین کردن و موفقیت در وزن جدید بیشتر خواهد کرد.

جواد محجوب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص عملکردش بعد از بازگشت به جودو در آخرین مرحله مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ اظهار داشت: بعد از المپیک ریو که حدود یک سال و چند ماه از مسابقات دور بودم در بازگشت به جودو در وزن جدید به میدان رفتم و  فشار زیادی را متحمل شدم. حریفانم در این وزن سنگین‌تر از من بودند و با توجه به اینکه تا به حال با آنها بازی نکرده بودم هیچ شناختی نیز نسبت به آنها نداشتم.

وی تصریح کرد: در مدت یک ماهی که به جودو بازگشتم تمرینات خوب، فشرده و با برنامه‌ای را پشت سر گذاشتم و مربیان نیز کمک زیادی به من کردند تا زودتر به شرایط ایده‌آل برسم. باید بعد از این مسابقات تمرینات بیشتری داشته باشم و قدرت بدنی خود را برای موفقیت در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم افزایش بدهم تا بتوانم از لحاظ قدرتی نیز مقابل رقبای خود کم نیاورم. از طرف دیگر مسابقات سختی در پیش داریم و باید خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی، جهانی آینده و المپیک توکیو آماده کنیم.

بیشتر بخوانید: رودکی: از عملکرد برخی بچه‌ها به دلیل توقعات بالایم راضی نیستم

دارنده نشان برنز مسابقات جودو گرندپری هلند در خصوص کسب مدال برنز عنوان کرد: قطعا کسب این مدال انگیزه‌هایم را برای تمرین کردن و موفقیت در وزن جدید بیشتر خواهد کرد. اینکه در وزن جدید در نخستین حضور خود به مدال رسیدم نشان می‌دهد گنجایش موفقیت در این وزن را دارم. نشان دادم از لحاظ بدنی جوابگوی حضور در این وزن هستم و چیزی از ۱۰۰+ کیلوهای دنیا کم ندارم. در گذشته در وزن ۱۰۰- موفق به کسب مدال شده بودم و خدا را شکر موفق شدم در ۱۰۰+ کیلو نیز مدال بگیرم.

محجوب در پایان خاطرنشان کرد: باید برای موفقیت زحمت بیشتری بکشم و زمان بیشتری را به جودو اختصاص بدهم. اگر در این مسابقات مدال نمی‌گرفتم شاید از لحاظ انگیزه‌ در ادامه راه سختی‌های بیشتری  متحمل می‌شدم. در این مسابقات برای موفقیت واقعا سختی‌های زیادی را متحمل شدم و از نواحی زانو، لگن و گردن دچار مصدومیت شدم که البته به خاطر دوری از جودو بوده است. می‌توانم بگویم برای رسیدن به مدال گرندپری درد زیادی را متحمل شدم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار