در گفت‌و‌گو با تسنیم

مقصودلو: امیدوارم در رقابت‌های قهرمانی آسیا بهتر از بازی‌های جهانی نتیجه بگیریم

رئیس فدراسیون کبدی گفت: امیدوارم در رقابت‌های قهرمانی آسیا در گرگان نتیجه‌ بهتری از مسابقات جهانی کسب کنیم.

محمدرضا مقصودلو در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های ملی کبدی ایران پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان اظهار داشت: تیم کره‌جنوبی از چهارشنبه وارد ایران شده و ضمن برگزاری اردوی مشترک دیدارهای دوستانه‌ای نیز برگزار کرده و ملی‌پوشان کشورمان در بخش زنان و مردان برابر این تیم به برتری رسیدند.

وی در ادامه افزود: لژیونرهای کبدی به تیم ملی اضافه شدند و در تمرینات حضور دارند و از شرایط خوبی برخوردارند. امیدوارم با روحیه‌ای خوب نتیجه‌ای بهتر از مسابقات جهانی و آسیایی کسب کنیم.

رئیس فدراسیون کبدی در خصوص آخرین وضعیت ورود تیم‌ها برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان گفت: تا کنون علاوه بر کره‌جنوبی، تیم‌های کبدی زنان و مردان عراق و چین‌تایپه نیز وارد ایران شدند و در گرگان اسکان یافته‌اند و بقیه تیم‌ها نیز وارد کشورمان خواهند شد.

، رقابت‌های کبدی قهرمانی آسیا از اول تا ۶ آذر ماه به میزبانی گرگان و با حضور ۱۰ تیم در بخش زنان و ۱۱ تیم در بخش مردان برگزار می‌شود.

ایران، هندوستان، کره جنوبی، پاکستان، ژاپن، تایلند، سریلانکا، افغانستان، عراق و ترکمنستان و چین تایپه ۱۱ تیم حاضر در این مسابقات هستند.

این دوره از مسابقات دهمین دوره در بخش مردان و پنجمین دوره در بخش زنان خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار