گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی ایتالیا اعلام شدند

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اسامی کاندیداهای جانشینی جامپیرو ونتورا روی نیمکت آتزوری را اعلام کرد.

، کارلو تاوکیو نام سرمربیانی که ممکن است هدایت تیم ملی ایتالیا را بعد از اخراج جامپیرو ونتورا برعهده بگیرند، اعلام کرد.
آتزوری هفته گذشته بعد از قبول شکست یک بر صفر در مجموع دو بازی رفت و برگشت پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، برای اولین بار از سال ۱۹۵۸ فرصت صعود به جام جهانی را از دست داد و در پی آن هم جامپیرو ونتورا از سرمربیگری این تیم برکنار شد.

تاوکیو در این خصوص به نشریه «لواینه» گفت: در حال حاضر تمام گزینه‌های مد نظرمان حداقل تا ماه ژوئن سال آینده با تیم‌های‌شان قراداد دارند، قرارداد‌های چند میلیون پوندی که پرداخت غرامت فسخ آن از عهده ما برنمی‌آید. ما داریم به دنبال بهترین گزینه می‌گردیم و وقتی من این را می‌گویم منظورم آنچلوتی، کونته، آلگری، رانیری یا یکی دیگر مانند مانچینی است. ما لیستی از گزینه‌ها داریم.

در میان گزینه‌هایی که تاوکیو به آنها اشاره داشت، تنها کسی که در حال حاضر آزاد است و می‌تواند هدایت آتزوری را برعهده بگیرد، کارلو آنچلوتی است که دو ماه پیش از سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد اما تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ با این تیم قرارداد دارد.

تاوکیو به دلیل ناکامی کم سابق ایتالیا، تحت فشار شدیدی برای استعفا از سمت خود قراردارد اما او از کارهای خود به عنوان شخص اول فوتبال ایتالیا دفاع کرد.

وی افزود: من با دقت شرایط موجود را منعکس کرده‌ام و هدفم این است که به پروژه‌ای که در حال اجراست ادامه دهیم. پروژه «باشگاه ایتالیا» فقط از حیث کسب نتیجه موفق نبود. چه کسی بود که کمک داور ویدئویی را قبل از هر جای دیگری به فوتبال ایتالیا آورد؟ چه کسی بود که چهار سهمیه لیگ قهرمانان را به ایتالیا برگرداند؟ تاوکیو، او این کارها را کرد! شما می‌خواهید بگویید که من باید استعفا کنم اما من این کار را نخواهم کرد. چرا باید استعفا کنم وقتی پروژه‌ام توسط کمیسیون فدرال تصویب و به رسمیت شناخته شده است؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار