یکه‌تازی آیندهوون و رسیدن آلکمار به رده سوم

‌هم‌تیمی رئالی قوچان‌نژاد بهترین شد/ نمره مشترک لژیونرهای ایرانی + تصاویر

هافبک قرضی رئال مادرید در تیم هیرنوین عنوان بهترین بازیکن هفته دوازدهم اردویژه را به دست آورد و لژیونرهای ایرانی نیز نمره‌های فنی مشترکی دریافت کردند.

، سایت مجله فوتبال اینترنشنال هلند بلافاصله پس از پایان دیدارهای باقی‌مانده شب گذشته (یکشنبه) هفته دوازدهم اردویژه اقدام به ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان و انتخاب برترین‌ها کرد.

بر این اساس مارتین اودگارد، هافبک ۱۸ ساله و نروژی تیم هیرنوین و هم‌تیمی رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی با دریافت نمره ۸ به عنوان بازیکن برتر هفته دوازدهم اردویژه هلند معرفی شد.

مجله هلندی به رضا قوچان‌نژاد نیز که حضور ۶۵ دقیقه‌ای در بازی برابر توئنته داشت نمره فنی خوب ۶.۵ را اختصاص داد. هیرنوین در این بازی مهیج با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار نیز به خاطر نمایش ۹۰ دقیقه‌ای در بازی شب گذشته با رودای قعرنشین نمره مشابه قوچان‌نژاد یعنی ۶.۵ را دریافت کرد. آلکمار در این بازی با یک گل میزبانش را شکست داد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تا پایان هفته دوازدهم تیم پی‌اس‌وی آیندهوون با ۳۳ امتیاز صدرنشین است. تیم‌های آژاکس آمستردام و آلکمار با امتیاز مشترک ۲۵ رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. هیرنوین ۱۸ امتیازی هشتم است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار