نیمه دوم یک دربی کلاسیک بود

واکنش سیمئونه به ناکامی گریزمان در گلزنی؛ یاد گرفته‌ام تا پای مرگ در کنار اعضای خانواده‌ام باشم

دیه‌گو سیمئونه پس از دربی مادرید از هافبک فرانسوی تیمش که ۷۲۳ دقیقه است برای این تیم گل نزده، دفاع کرد.

، دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه مترو پولیتانو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل میهمان خود، رئال مادرید دست نیافتند، پس از این بازی در حمایت از مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید که اکنون ۷۲۳ دقیقه است گلزنی نکرده، گفت: یاد گرفته‌ام تا پای مرگ در کنار اعضای خانواده‌ام باشم و اکنون هم اوضاع تغییری نکره است. هر چیزی هم که باشد در بین همین خانواده حل و فصل می‌شود. همیشه آرامش خودم را حفظ می‌کنم و بهترین تصمیم را برای تیمم می‌گیرم، حالا با گزیزمان یا با بازیکنان جوان تیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد کلی تیمش در دربی مادرید، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ۲۵، ۳۰ دقیقه اول دیدید که مقابل بهترین تیم جهان بازی کردیم که با توجه به بردی که بارسلونا پیش از این بازی کسب کرده بود، نیاز مبرمی به برد در این دیدار داشت. در ۳۰ دقیقه ابتدایی عالی بودیم، هرچند رئال مادرید هم سعی کرد فشار زیادی به ما بیاورد. نیمه دوم  یک دربی کلاسیک بود و هر دو تیم می‌توانستند پیروزی در این دیدار را از آن خود کند. رئال مادرید بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد و به نظرم در تقابل با آنها خیلی خوب بودیم.

دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش روند شکست‌ناپذیری خود در فصل جاری لایگا را حفظ کردند، تأکید کرد: به لحاظ گروهی عالی بودیم، اما شاید فاقد کیفیت لازم در جابجایی و گردش توپ از خط دفاعی به خط حمله بودیم. در خط حمله هم کمی دچار اضطراب بودیم.

اتلتیکومادرید در حال حاضر با کسب ۶ برد و ۶ تساوی با ۲۴ امتیاز و تنها به خاطر گل‌زده کمتر پشت‌سر رئال مادرید در رده چهارم جدول رده‌بندی لالیگاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار