پرونده ای که به دستگاه قضا رفت

ابعاد تازه قرارداد ترکمانچای با ژوزه

مازیار ناظمی از ارسال پرونده ژوزه سرمربی اسبق پرسپولیس به دستگاه قضا خبر داد و مدعی شد این پیرمرد پرتغالی بابت سه ماه کار در ایران مبلغ ۷ میلیارد تومان درآمد داشته است.

به گزارش "توپ"، مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش امروز در صفحه شخصی خود از نهایی شدن حفظ سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد تا بدین ترتیب در فصل آینده حضور پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی به عنوان سهمیه های قطعی کشورمان در این رقابت ها باشیم.


نکته جالب توجه اینکه ناظمی از مدیران اسبق پرسپولیس بابت انعقاد قرارداد با مانوئل ژوزه انتقاد کرده و از آن به عنوان قرارداد "سوپر ترکمانچای" یاد کرده است. پرسپولیسی ها که به تازگی موفق به تسویه حساب با طلبکاران خود و اخذ رضایت از آنها شده اند، طبق ادعای ناظمی بابت عدم حرفه ای گری در نحوه عقد قرارداد با ژوزه در نهایت بابت سه ماه همکاری با این پیرمرد پرتغالی مبلغی در حدود ۷ میلیاراد تومان پرداخت کرده اند.  


رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش از ارسال این قرارداد به دستگاه قضا خبر داده و حالا باید منتظر اتفاقات جدیدی در این زمینه باشیم. اینکه پای محمد رویانیان مدیرعامل وقت پرسپولیس دوباره به عرصه فوتبال باز شود و درباره این پرونده پاسخگو باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار