نامه سرگشاده هوادار مشهور بارسلونا به خاطر مسی

تمدید قرارداد مسی به یک معما در میان هواداران بارسلونا تبدیل شده است.

به گزارش "توپ"، جولای گذشته بود که باشگاه بارسلونا خبر از تمدید قرارداد رسمی مسی تا سال ۲۰۲۱ داد؛ اما در ۱۸ نوامبر به سر می بریم و هنوز مسی حاضر نشده به صورت رسمی این خبر را تایید کند. معمولا رسم بر این است که پس از تمدید قرارداد یک بازیکن، او در کنار رئیس باشگاه عکسی به یادگار می گیرد تا به همه چیز رسمیت ببخشد؛ اما در مورد مسی این اتفاق رخ نداده است.

گفته می شود که پدر مسی به عنوان نماینده تام الاختیار او برگه تمدید قرارداد را امضا کرده و این در حالی است که امضای نهایی را باید خود مسی بزند.

 

 

 

 

به انتقالات زمستانی نزدیک می شویم و اگر مسی به صورت رسمی قراردادش را تمدید نکرده باشد، طبق قانون می تواند با تیم های مدنظرش وارد مذاکره شود، چرا که در پایان همین فصل قرارداد او به اتمام می رسد.

خوان مانوئل سرات، خواننده اسپانیایی که از هواداران متعصب باشگاه بارسلونا محسوب می شود، امروز نامه ای سرگشاده به نشریه ال پائیس ارسال کرد و در آن از بارتومئو، رئیس بارسلونا درخواست کرد که رسما در مورد تمدید قرارداد مسی شفاف سازی کند. او از بارتومئو خواسته است که با عکس گرفتن کنار مسی، رسما تمدید قرارداد او را تایید کند تا هواداران بارسا از این نگرانی خارج شوند.

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار