اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

افتتاح خانه طرفداران جام جهانی در بیروت/ سازماندهی تورنمنت هواداران

خانه طرفداران جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور سفیر روسیه در بیروت، پایتخت لبنان افتتاح شد.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، خانه طرفداران این رقابت‌ها با حضور الکساندر زاسیپکین، سفیر روسیه در لبنان در مرکز علمی و آموزشی روسیه در بیروت افتتاح شد.

سفیر روسیه در لبنان با اعلام راه‌اندازی این طرح در دیگر کشورهای خاورمیانه از طرفداران فوتبال برای تماشای دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت کرد. زاسیپکین طرح راه‌اندازی خانه طرفداران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در خاورمیانه را گسترده و بزرگ خواند که با هدف ترغیب بیشتر آنها جهت سفر به روسیه و تماشای بازی‌ها صورت می‌گیرد.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به آغاز سازماندهی تورنمنت رسمی هواداران ۳۲ تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها است.

ادوارد لاتیپوف، رئیس باشگاه هواداران فوتبال روسیه در این رابطه گفت: هم‌اکنون ۳۲ تیم شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شده‌اند. ما تصمیم داریم تا در خلال جام جهانی ۲۰۱۸ بازی‌هایی میان هواداران تیم‌های این رقابت‌ها برگزار کنیم. البته یک کارت ویژه نیز برای هواداران تیم‌هایی که به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود نکرده‌اند در نظر گرفتیم تا آنها نیز شانس رقابت‌ در تورنمنت ما را داشته باشند.

روس‌ها علاوه بر برگزاری تورنمنتی میان هواداران در صدد هستند تا تورنمنتی نیز میان پارلمان‌های ۳۲ کشور صعودکننده به جام جهانی ۲۰۱۸ را در مسکو سازماندهی کنند که مجلس دومای این کشور مقدمات آن را انجام خواهد داد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار